Zpět na » Serie A » Mutu: Zranění není tak vážné

Serie A - Mutu: Zranění není tak vážné

Mutu: Zranění není tak vážné © goal.com - Adrian Mutu

0

Líbilo se

20.08. - Adrian Mutu, jedna z největších opor a nadějí Fiorentiny, opravil první zprávy, které hovořily o vážnosti jeho zranění, kvůli kterému nebude moci nastoupit k přátelskému utkání své reprezentace proti Lotyšsku. Nejprve se totiž proslýchalo, že by ho mělo připravit i o začátek Série A.

Po odmítnutí osmnáctimiliónové nabídky od AS Řím, by pro Fiorentinu byla velká rána, kdyby byl Mutu vyřazen dlouhodobějším zraněním. Naštěstí by měl oproti prvním předpokladům stihnout i úvodní zápas Série A proti Juventusu.

Zranění se událo při reprezentačním tréninku. Mutu se spolu se svými spoluhráči z reprezentace připravoval na přátelské utkání proti Lotyšsku. Nejprve si to podle svých slov ani neuvědomil: "Zranil jsem se, aniž bych si to uvědomil," vysvětloval Mutu.

"Po pravdě jsem pokračoval v tréninku, až mě najednou zastihla velká bolest. Takové věci se stávají a jsou součástí života, tím spíš života profesionálního fotbalisty. Vykloubil jsem si loket a nyní ho mám zafixovaný."

Mutu tedy sice bude chybět v odvetě předkola Ligy mistrů proti pražské Slávii, ovšem 31. srpna by měl proti Juventusu v prvním domácím ligovém utkání nastoupit.

Kam dál?

Více informací o ACF Fiorentina naleznete zde.

Zdenek Klinga / Channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Ty jo Gila sa vcera inak predviedol dostal sancu po nekolko mesiachov do reprezentace a hned dal gol fiiha ale aj tak to bol taky trapny gol

Ac MiLaNoO
Did - 20.08. Odpovědět

Snad toho Slávka využije Smajlík 7

Did
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články