Zpět na » Serie A » První vyhazov v Serii A? Hlasujte!

Serie A - První vyhazov v Serii A? Hlasujte!

První vyhazov v Serii A? Hlasujte! © fotbalportal.cz - Lega Calcio

0

Líbilo se

14.07. - Každoročně vstupují do nové sezóny týmy, hráči, trenéři i prezidenti s velkými plány i nadšením ze společné práce. Netrvá to však většinou mnoho ligových kol, než si zabalí své věci první z řady trenérů. Zde můžete hlasovat, kdo bude v příští sezóně vyhozen první.

Claudio Ranieri se nedávno svěřil, že pro něj skončila jedna noční můra: „Když se Lippi vrátil do reprezentace, snad ho už nikdo nebude dosazovat na moje místo.“ Trenéři bývají snadnou obětí, jejich židle často nestojí pevně ani po sérii úspěchů. Za připomenutí stojí například Roberto Mancini, který sice dovedl Inter k několika trofejím, kvůli několika přehmatům a fiasku v Lize mistrů se však musel poroučet. Dalšími trenéry, kteří na lavičce nesetrvali, přestože se jim dařilo, byli Mario Beretta v Sieně, Davide Ballardini v Cagliari nebo trenér ze Serie B postupujícího Lecce Giuseppe Papadopulo.

Sázková kancelář Betway vypsala kurzy na prvního vyhozeného trenéra příštího ročníku. „Favorizovanými“ jsou Beretta v Lecce a Orlandi v Reggině, oba s kurzem 3,6. Kurzy byly vypsány celkem na 19 trenérů, jediným nedotknutelným je podle Betway Luciano Spalletti z AS Řím. O tomto výběru by se asi dalo diskutovat, vzhledem k počtu otazníků vznášejících se nad celkem z hlavního města. Na druhou stranu Spalletti byl prý lákán několika evropskými velkokluby, přesto zůstal věrný týmu, se kterým si udělal dobré jméno i na evropské scéně.

Kdo by chtěl vydělat hodně peněz, může vsadit na vyhazov Josého Mourinha. Na jeho nucený odchod je vypsán kurz 51, tuto sázku lze ale jen těžko doporučit. Moratti je nyní k Mourinhovi vázán a v nejhorším případě by se loď potopila s oběma na palubě. Stejně tak není dobré sázet na Prandelliho ve Fiorentině a Ancelottiho v Miláně. Ten nezradil duo Berlusconi&Galliani ani tehdy, když se mu naskytla životní nabídka ze strany Chelsea (životní byla minimálně po finanční stránce). A věrnost bývá oplácena, tudíž Ancelotti by měl mít minimálně na rok o práci postaráno.

Vyplatit by se mohla sázka na Allegriho (Cagliari, kurz 8,5). Kdo se spokojí s nižší výhrou, ten může vsadit na Zengu (Catania, kurz 3,75). Zajímavá by mohla být i sázka na rozchod Neapole s trenérem Rejou, který měl v minulosti nějaké konflikty s prezidentem klubu De Laurentisem. A Neapol se netají velkými cíly a ambicemi.

Když trenéři odejdou, někdo je bude muset nahradit. Zde zatím na Betway zatím kurzy vypsány nebyly, dají se však očekávat. Vyplatit by se mohly sázky na Manciniho a Ballardiniho. Roberto Mancini by se mohl uplatnit jak v italské Serii A, tak v anglické Premier League. A Davide Ballardini bude pravděpodobně prvním trenérem, který se v některém z menších klubů vrátí k trénování. „Hrdina“ Cagliari z loňské sezóny bude žádaným artiklem.

Michal Šušák / gazzetta.it / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Jednoznačne Mourinho .

TottiAs22
janoas - 14.07. Odpovědět

Beretta je skvelý tréner, budú radi že ho majú...

janoas
Reklama
Anketa

Kdo bude prvním vyhozeným trenérem Serie A ročníku 2008/2009?

Nikdo. (11)

Nikdo. 6,2%

Beretta. (18)

Beretta. 10,1%

Orlandi. (61)

Orlandi. 34,3%

Reja. (16)

Reja. 9,0%

Někdo jiný. (72)

Někdo jiný. 40,4%
Celkový počet hlasů: 178
Loading... Uklávám Váš hlas.
Reklama
Nejnovější články