Zpět na » Serie A » Momo možná nestihne úvodní zápas předkola Ligy mistrů

Serie A - Momo možná nestihne úvodní zápas předkola Ligy mistrů

Momo možná nestihne úvodní zápas předkola Ligy mistrů © Goal.com - Momo Sissoko

0

Líbilo se

09.07. - Mohamed Sissoko nejspíš zmešká úvodní zápas třetího předkola Ligy mistrů kvůli svalovým problémům. Talentovaný záložník Juventusu Turín si zranění přivodil v přátelském reprezentačním zápase Mali.

První zprávy informují o tom, že zranění není vážné, nicméně lékaři Juventusu nechtějí nic podcenit a Sissoko tak s největší pravděpodobností do první zápasu třetího předkola Ligy mistrů nezasáhne.

Včerejší testy provedené v Turíně přinesly dobré zprávy,“ řekl doktor „Staré dámy“ Riccardo Agricola. „Ale sval potřebuje být v klidu, je třeba podstoupit individuální tréninkový program, aby bylo vše v pořádku. Momo bude připravený na začátek sezóny, ale Claudio Ranieri počítá s tím, že ho nebude možná moci nasadit do prvního zápasu předkola Ligy mistrů.“

Juventus své zápasy v předkole sehraje v srpnu 12. - 13. srpna, odvety budou na programu 26. - 27. srpna. Není to první zranění Sissoka v jeho kariéře, během angažmá ho také často sužovaly problémy s fyzičkou.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Jakub Košťan / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kefec - 09.07. Odpovědět

Snad se dá co nejdřív do kupy, pro Juwe je to jak píše richard obrovská ztráta.

Kefec

Pokud je to pravda , obrovská ztráta . V současném kádru je nenahraditelný .

richard.hrom

100% to stihne na tak důležitý zápas se dá určitě dopořádku,sou to jen keci.I kdyby trochu jen mohl tak hrát bude!Jinak kdyby nenastoupil tak aspoň by vedení tak neotálelo s koupí středního záložníka. Smajlík 7

trezeguet
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články