Zpět na » Serie A » Denis se v Neapoli uvedl dvěma góly

Serie A - Denis se v Neapoli uvedl dvěma góly

Denis se v Neapoli uvedl dvěma góly © Mosca - German Denis

0

Líbilo se

08.07. - Argentinský útočník se ve svém novém působišti představil tím nejlepším způsobem, když dvakrát rozvlnil síť v prvním přípravném zápase Neapole.

German Denis se fanouškům představil gólově. V prvním přátelském zápase azzurri v Jennersdorfu proti místnímu týmu sklidil Denis aplaus více než 200 přítomných diváků (přes 100 fanoušků za týmem přijelo přímo z Neapole). Neapol nastoupila s Iezzem v brance a s tříčlennou obranou ve složení Grava, Cannavaro, Contini. V záloze byli Maggio, Blasi, Amodio, Hamšík a Savini, v útoku pak společně s Denisem nastoupil Bogliacino. Denis odehrál jen 45 minut, v nich stihl ukázat nejen svůj gólový instinkt, ale také že umí pomáhat týmu.

Nejprve donutil soupeře ke vstřelení vlastního gólu, pak hlavou po Hamšíkově asistenci vstřelil svůj první gól v novém působišti. O pouhé dvě minuty později ještě zvýšil skóre po přihrávce Bogliacina. Na 4:0 v prvním poločase ještě upravil Potenza. Dobrý výkon předvedla také další posila Maggio. Druhý poločas odehrál tým v úplně jiném složení (Gianello - Santacroce, Rinaudo, Contini - Montervino, Pazienza, Gargano, Dalla Bona, Grava - Piá, De Zerbi) a nakonec svému soupeři nastřílel deset gólů. Tři branky vstřelil Piá, po jednom Gargano, De Zerbi a Dalla Bona. Trenér Edy Reja byl s výkonem svých svěřenců v prvním sezónním vystoupení velmi spokojen.

Kam dál?

Michal Šušák / corrieredellosport.it / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
leo - 08.07. Odpovědět

perfecto Smajlík 4 Smajlík 18

leo
Dragi - 08.07. Odpovědět

Asi není v redakci oblíbený :)

Dragi
janoas - 08.07. Odpovědět

A Lavezzi je kde? Smajlík 13

janoas
Sushi - 08.07. Odpovědět

Je s reprezentací, jede na Olympiádu.

Sushi
- 08.07. Odpovědět

ozembouch? Smajlík 2

janoas - 08.07. Odpovědět

Kubo: Smajlík 5 Smajlík 5
Jo, Sushi, na tú olympiadu som úplne zabudol.... Smajlík 11

janoas
- 08.07. Odpovědět

Kharja dal v přáteláků 4 goly, a nebyl žádný článek Smajlík 11 Smajlík 5

Sushi - 08.07. Odpovědět

jde o to, ež Denis by měl být hvězda... Nicméně píšu, když si něčeho všimnu - asi jsem si nevšiml, nebo to žádné noviny nepřebraly. O Kharjovi bych napsal rád Smajlík 7

Sushi
- 08.07. Odpovědět

to bylo cca před půl rokem, když přestupoval z Piace Smajlík 6 ale nevadí... já to stejně vždycky napíšu do komentářů Smajlík 4 Smajlík 5

Sushi - 08.07. Odpovědět

Netahej sem pravěk Smajlík 7 :-))

Sushi
- 08.07. Odpovědět

no dovol Smajlík 5

Reklama
Témata článku
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články