Zpět na » Serie A » Denis se v Neapoli uvedl dvěma góly

Serie A - Denis se v Neapoli uvedl dvěma góly

Denis se v Neapoli uvedl dvěma góly © Mosca - German Denis

0

08.07. - Argentinský útočník se ve svém novém působišti představil tím nejlepším způsobem, když dvakrát rozvlnil síť v prvním přípravném zápase Neapole.

German Denis se fanouškům představil gólově. V prvním přátelském zápase azzurri v Jennersdorfu proti místnímu týmu sklidil Denis aplaus více než 200 přítomných diváků (přes 100 fanoušků za týmem přijelo přímo z Neapole). Neapol nastoupila s Iezzem v brance a s tříčlennou obranou ve složení Grava, Cannavaro, Contini. V záloze byli Maggio, Blasi, Amodio, Hamšík a Savini, v útoku pak společně s Denisem nastoupil Bogliacino. Denis odehrál jen 45 minut, v nich stihl ukázat nejen svůj gólový instinkt, ale také že umí pomáhat týmu.

Nejprve donutil soupeře ke vstřelení vlastního gólu, pak hlavou po Hamšíkově asistenci vstřelil svůj první gól v novém působišti. O pouhé dvě minuty později ještě zvýšil skóre po přihrávce Bogliacina. Na 4:0 v prvním poločase ještě upravil Potenza. Dobrý výkon předvedla také další posila Maggio. Druhý poločas odehrál tým v úplně jiném složení (Gianello - Santacroce, Rinaudo, Contini - Montervino, Pazienza, Gargano, Dalla Bona, Grava - Piá, De Zerbi) a nakonec svému soupeři nastřílel deset gólů. Tři branky vstřelil Piá, po jednom Gargano, De Zerbi a Dalla Bona. Trenér Edy Reja byl s výkonem svých svěřenců v prvním sezónním vystoupení velmi spokojen.