Zpět na » Serie A » Potenza kývl Janovu

Serie A - Potenza kývl Janovu

Potenza kývl Janovu © FotbalPortal.cz - Alessandro Potenza

0

Líbilo se

02.07. - Alessandro Potenza bude v příští sezóně Serie A oblékat dres Janova. Obránce dnes úspěšně prošel lékařskou prohlídkou a v nejbližších hodinách podepíše smlouvu s Janovem.

24letý hráč přestupuje do Janova z Fiorentiny, která za něj dostane okolo 2,2 milionů eur. Bývalý reprezentant Azzurri do 21 let je vítězem Evropského šampiónatu v Německu v roce 2004, ale i přes slušné výkony na něj v kádru Cesare Prandelliho nezbylo místo, a tak raději mění působiště.

Podle posledních se Viola zajímá o kapitána Turína Gianlucu Comotta, který by měl zaplnit pravý okraj obrany, tedy post, na kterém hrál Alessandro Potenza.

Kam dál?

Jakub Košťan / seriaa.tv

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 02.07. Odpovědět

Tomasso Rocchi jede s mladíky Itálie "pod 23" do Pekingu! Mluvilo se i o Alessandrovi Del Pierovi nebo Pippu Inzaghim, ale šel právě hráč Lazia. Na tyhle chlapce a staříka jsem zvědavý Smajlík 7 Smajlík 6

sforza - 03.07. Odpovědět

Cau! Cela nominace na Peking jeste asi neni,co ?
A na ME "U 19" v Cesku ? Smajlík 4

sforza
- 02.07. Odpovědět

Podle posledních zpráv se Viola zajímá o kapitána Turína Gianlucu Comotta, který by měl zaplnit pravý okraj obrany, tedy post, na kterém hrál Alessandro Potenza.///Tenhle borec by měl zůstat v Turíně Smajlík 4

janoas - 02.07. Odpovědět

Podla toho v akom klube v meste Turín?! Smajlík 2

janoas
- 02.07. Odpovědět

Tak mi je to celkem jedno Smajlík 2

Reklama
Témata článku
Reklama
Nejnovější články