02.07. -  Al-Ahlí, zámožný celek ze Spojených arabských emirátů, hodlá přes léto do svého týmu po Fabiu Cannavarovi zlákat další hvězdné hráče z italské Serie A.

Kdo nakonec posílí Řím? Kdo odejde?

26.08. -  A posílí ho či odejde vlastně někdo? Na tyto otázky se vám pokusíme dát odpověď v tomto článku, který shrnuje přestupové snažení giallorossi v posledních dnech a hodinách. Tedy alespoň o tom, co se dotalo do médií.

Ve šlágru vyhrál Juventus, AC zaváhal

16.02. -  Branka Del Piera rozhodla dlouho očekávaný souboj Juve s AS a zamotala boj o druhou příčku. AC Milán nedokázal vstřelit branku na hřišti Parmy a odváží si tak jen bod, naopak velmi suverénně si stále počíná Inter, který doma pohodlně přehrál...

Suazo o své milánské volbě

14.12. -  Honduraský útočník, který na sebe upozornil v minulé sezóně italské Série A promluvil před utkáním, které jeho tým odehraje v tomto kole na hřišti Cagliari o své předsezónní volbě.

Inter porazil Atalantu a opět se vrátil do čela Serie A

24.11. -  Inter Milan si doma poradil s Atalantou Bergamo a má před ostatními soupeři třibodový náskok a zápas k dobru. Inter i přes hektický závěr druhé půle udržel těsné vedení 2:1 po skvělém prvním poločase a zopakoval tak výsledek z minulé sezóny.