Zpět na » Shane Long » Články

Shane Long - Články

Články
Chelsea poprvé v letošní sezoně otočila nepříznivý stav a Southampton porazila 2:1

27.02. -  Chelsea dokázala poprvé v letošní sezóně zvrátit nepříznivě se vyvíjející stav utkání a Southampton porazila na jeho vlastním hřišti 2:1. Shane Long sice poslal Saints na konci první půle do vedení, odpor domácích ale v 75. minutě zlomil...

Chelsea kraluje dál – Hazard s Drogbou během 3 minut rozhodli derby se Spurs. Sánchez v závěru vystřelil Arsenalu 3 body

Dnes 22:44 -  Čtrnácté kolo Premier League dnes večer uzavřela čtveřice zápasů. Chelsea si i bez suspendovaného Costy upevnila své prvenství hladkou výhrou 3:0 nad Tottenhamem. Arsenal se dlouho nemohl proti Southamptonu prosadit. Bezbrankový stav zlomil až minutu...