Zpět na » Andrej Voronin » Články

Andrej Voronin - Články

Články
Další úder pro Herthu, Voronin dostal třízápasový distanc

15.04. -  Před třemi koly byla berlínská Hertha nejblíže bundesligovému titulu, dnes už by se zisk primátu dal nazvat téměř zázrakem. Po třech porážkách totiž spadla na čtvrté místo, kvůli diciplinárnímu trestu jí navíc bude chybět největší hvězda.

Hertha Berlín se údajně dohodla na přestupu útočníka Voronina

30.03. -  Pokud se fotbalisté Herthy Berlín na konci sezony probojují do Ligy mistrů, německý klub nastálo získá ukrajinského útočníka Andreje Voronina. V pondělí o tom informoval server SkySports.

Hertha chce Voronina i příští sezónu

16.02. -  V sobotu zářil. Andrey Voronin poslal v posledním kole Herthu Berlín na vrchol bundesligové tabulky. Dvěma brankami se postaral o výhru nad Bayernem Mnichov 2:1, když ve 38.minutě otevřel skóre a v 77.minutě zvrátil vítězství na stranu svého klubu.

Voronin chce zůstat v Herthě, v Liverpoolu nevidí budoucnost

03.12. -  Zatím jen na hostování je v Herthě kmenový hráč anglického Liverpoolu Andrej Voronin. V rozhovoru pro server fifa.com dal však jasně najevo, že další pokračování své kariéry by nejraději viděl v německém hlavním městě.

Voronin na hostování do Herthy

02.09. -  Hertha zareagovala na zranění nového útočníka Chermitiho bombastickým přestupem. Z Liverpoolu získala na roční hostování ukrajinského střelce Andreje Voronina, který v Bundeslize naposledy zářil v dresu Leverkusenu.