Zpět na » » Teplice B - Rakovník 0:0

- Teplice B - Rakovník 0:0

Teplice B - Rakovník 0:0 © -

1

24.05. - V 26. kole divizní skupiny B přivítal B tým Teplic na Městském stadionu v Krupce SK Rakovník. Domácí trenér Bekakis tentokrát musel spolehat téměř pouze na své hráče, z A týmu jeho sestavu posílil pouze Jan Bartoš.

V 7. minutě udělal velkou chybu domácí Karel Hůla a nechal postupovat k brance Poláška, jeho střelu naštěstí pro Teplice zblokoval Pešula, a tak se kopal pouze roh.

V 11. minutě utíkal do brejku Rudnytskyy, nahrál Kopřivovi a ten zopakoval situaci z druhé strany, obrana jeho střelu odvrátila tečí na roh.

O první větší rozruch se postarala až dvojice Kopecký, Hertl. Prvně jmenovaný zkušeného borce Rakovníka fauloval, ten však neadekvátně reagoval a začal se na defenzivního záložníka sápat, vypadalo to i na Hertlovu ruku v Kopeckého obličeji, avšak rozhodčí oběma udělil pouze žlutou kartu.

Od změny stran do 60. minuty nebyla o šance nouze. Tři minuty po pauze měl šanci po rohu Bartoš, poté vyslal Rosocha krásnou střelu half-volejem jen těsně mimo. Z protiútoku vypálil Hertl z hranice vápna pár centimentrů nad. Porcal míč rychle rozehrál a po centru propadl míč za obranu na Rosochu, který se snažil přehodit obloučkem Šímu, ten však jen tak tak vyrazil na roh.

V 59. minutě se ukázal také střídající Pektr, jeho tvrdou střelu hostující brankář vyboxoval. Radovat se mohli o dvě minuty později také hosté, ale Porcala zachránilo po pěkné střele břevno.

V 74. minutě došlo ke nepřijemné, avšak kuriozní situaci, ve středovém kruhu se zničeho nic skácel rozhodčí Kubec a po ošetřování musel být odnesen na nosítkách, deset minut se nehrálo a poté ho nahradil jeho první asistent.

Velkou šanci strhnout na domácí stranu výhru měl v 9. minutě nastavení po pěkném průniku Voráček, jenže golman ho nadvakrát vychytal, a tak utkání skončilo nerozhodně 0:0.

Teplice B - Rakovník 0:0

ŽK: 31.Kopecký, 37.Rosocha - 31.Hertl, 70.Polášek
Rozhodčí: Kubec - Špoták, Ipser