Zpět na » » Litvínov - Teplice B 1:0 (0:0)

- Litvínov - Teplice B 1:0 (0:0)

Litvínov - Teplice B 1:0 (0:0) © -

1

17.05. - O záchranu bojující Chomutov přivítal v 25.kole divize B rezervu Teplic, utkání dlouho nenabídlo mnoho fotbalové krásy, jedinou branku utkání vstřelil v 86.minutě domácí Přemysl Pošusta.

Utkání začalo tvrdým skluzem Jana Bartoše na polovině hřiště po kterém viděl žlutou kartu už v 5.minutě, stejný hráč měl také první větší příležitost. Po rohovém kopu v 17.minutě vypálil z hranice vápna k tyči a brankář s problémy míč vyrazil na nohu Voráčka, který však dorážku zamířil znovu pouze do brankáře.

První ošemetnou situaci musel Belic řešit až v 26.minutě, kdy lapil nebezpečný centr, o dvě minuty později přímý kop Stožického lízl zeď a od ní míč zamířil těsně vedle. Z podobné pozice vyslal přímý kop pět minut před přestávkou Sami Khir metr nad branku.

Když už se zdálo, že se do poločasu nic dalšího nestane napřáhl ke střele hostující kapitán Kopecký a jen skvělý zákrok Poloprutského zachránil domácí od inkasované branky.

Chvilku po změně stran číhal na Ihrackého přímý kop na zadní tyči Pour, ale nedokázal zakončit přesně. V 61.minutě se krásně na levé straně uvolnil Rosocha, snažil se vysunout Procházku, jenže před ním odvrátila obrana na roh.

Další pěknou akci Teplice předvedly v 67.minutě, na pravé straně prošel Mirga, přihrávku na malém vápně zpracoval Rosocha, posouval ještě do druhé vlny na Procházku, jenže ten vypálil vysoko nad. Čtvrt hodiny před koncem vrcholil nápor hostí, Voráček našel osamoceného Mirgu a ten tvrdou střelou zamířil mimo branku.

Ke konci zápasu se začal prosazovat i Litvínov, nejprve Svoboda poslal střelu těsně mimo a poté, v 86.minutě, vyskočil nejvýše na přímý kop Přemysl Pošusta a s pomocí břevna dostal míč do branky - 1:0.

Hostující kouč Bekakis se pokusil ještě zvrátit stav vysunutím Rosy na hrot, jenže k němu se nedostal kloudný balón, proto si domácí závěr zápasu pohlídali a utkání skončilo jejich výhrou.

Litvínov - Teplice B 1:0 (0:0)

Branka: 86.Pošusta
ŽK: 25.Svoboda, 71.Ihracký, 87.Košťál - 5.Bartoš, 55.Kopecký, 70.Rosocha, 76.Karrmann
Rozhodčí: Chládek - Melničuk, Svatík

Litvínov: Poloprutský - Svoboda, Pošusta, Košťál, Christov, Ihracký, Mai (59.Teixera), Pour, Holub (Semenec), Khir (79.Veverka), Stožický
Teplice B: Belic - Struha, Kopřiva, Rosa, Bartoš - Pekrt (65.Karrmann), Kopecký, Procházka, Rosocha (89.Kobera) - Mirga (81.Pavlíček), Voráček