Zpět na » » Teplice B - Brozany 1:1 (1:0)

- Teplice B - Brozany 1:1 (1:0)

Teplice B - Brozany 1:1 (1:0) © -

2

10.05. - AKTUALIZOVÁNO O FOTOGALERII! Teplické béčko v dalším pokračování divizní skupiny B přivítalo na Městském stadionu v Krupce tým Brozan. Utkání bylo prestižní především pro hostujícího Radka Diveckého, který dlouhá léta v Teplicích působil.

Vzhledem k utkání Bohemians - Teplíce, které se hraje od 15:00 v Praze, nemohl trenér Bekakis postavit kromě Jana Bartoše žádného hráče hlavního týmu, avšak díky odložení zápasu A dorostu mohl spoléhat právě na nadějné mladé hráče, jenž přinesli oživení.

Utkání začalo poklidným tempem, o rozruch se staral jen rozhodčí Ochotnický nepřesnými výroky. Ve 23.minutě měl možnost z přímého kopu z nadějné pozice vypálit hostující Vacek, ale míč poslal jen do zdi. O tři minuty později se radovali domácí, po rohovém kopu z pravé strany se před brankářem Krauskopfem utvořil závar, po kterém zblízka dorážel kapitán Martin Pešula.

Než se stačili žlutomodří doradovat málem vyrovnal Karel Tomášek, skluzem však překopl Porcalovu branku.

Svěřenci kouče Bekakise i nadále hrozili, Šollar s Bartošem vypálili mimo a Syroťuk nedosáhl těsně před půlí na přízemní Šollarův centr.

Chvilku po změně stran vybídl ke zvýšení skóre Jindráček Šollara, ale ten místo kličky zvolil slabou střelu a hostujícího brankáře neopřekonal. Z ojedinělé šance Brozan se zrodilo v 57.minutě vyrovnání, Radek Divecký tečoval přímý kop mimo dosah Porcala.

O čtyři minuty později udělal domácí brankář obrovskou hrubku, brejk hostí řešil nesmyslným vyběhnutím, což ho nakonec donutilo k zahrání rukou mimo pokutové území a následovala oprávněná červená karta. Domácí to však nezastavilo a bojovali i nadále, v 84.minutě vypálil Jan Bartoš z dálky a míč se odrazil od tyče.

Aktivita Teplic v oslabení nabízela hostům šance na přečíslení, po jednom takovém výborně zachránil remízový stav náhradní brankář Valeš.

Přehnaná agresivita hráčů Brozan vyvrcholila v nastaveném čase, Vaněk doslova kriminálním faulem zastavil Pešulu a uviděl nejprve žlutou a následně červenou kartu, nutno však podotknout, že za tento incident mohl do velké míry rozhodčí Ochotnický, dlouhou dobu nechával hru plynout i přes jasné fauly, což si vyložili hosté po svém a Pešula tak musel být odnesen na nosítkách.

Teplice B - Brozany 1:1 (1:0)