Zpět na » » Divize B: Teplice B - H.Měcholupy 4:1 (2:1)

- Divize B: Teplice B - H.Měcholupy 4:1 (2:1)

Divize B: Teplice B - H.Měcholupy 4:1 (2:1) © -

2

19.04. - ČLÁNEK OBSAHUJE FOTOGALERII! Za neustálého mrholení přívítali dnes hráči teplického béčka na stadiónu v Krupce svého soupeře z Horních Měcholup, nepříliš početné divácké osazenstvo mohla potěšit kanonáda, která se strhla, domácí totiž zvítězili 4:1.

Utkání začalo zhurta, v 11.minutě se po rohu dostal míč na hranici pokutového území k Janu Bartošovi a ten ho poslal bez přípravy do sítě - 1:0. Ihned po vstřelené brance však jakoby domácí přestali hrát, v 15.minutě je hosté varovali, když skórovali z ofsajdu, ani tato hrozba nezabrala, a tak to už za čtyři minuty bylo znovu nerozhodně, na přímý kop si naběhl Tomáš Marc a z voleje ho poslal do branky.

Poté již žlutomodří, které z kádru ligového áčka posílili Kolář, Vieira, Vidlička, Benát, Hesek, Bartoš a střídající Štohanzl, začali znovu hrát a z toho promanily i šance, nejprve skóroval jen z ofsajdu Hesek, potém poslal tvrdou střelu těsně nad Vidlička, ale přesto se ještě do poločasu měnilo skóre, po dalším rohovém kopu vyrazil Pešulovu hlavičku brankář Janocsko jen k noze Jana Bartoše a ten mu skvělou ranou do horního rohu nedal šanci na další zákrok a dostal Teplice do vedení.

Aktivita domácích neustávala ani po přestávce, v 57.minutě našel pěkným centrem z pravé strany Leandro Vieira Andreje Heseka a ten si připsal branku. Šest minut po této brance neudržel nervy na uzdě střelec měcholupského gólu Tomáš Marc a velmi tvrdým faulem skolil Struhu, na což zareagoval rozhodčí okamžitě červenou kartou.

Hosté se sice pokusili i v deseti o útočnou snahu, avšak Buldrova střela mířila přímo do náruče Patrika Koláře. Domácí přidali ještě jednu branku, když se po krásné individuální akci Heseka na levé straně prosadil Vlastimil Vidlička. Poté si již Teplice zkušeně pohlídaly výsledek a připsaly si tři důležité body v boji o postup do ČFL.

Teplice B - Horní Měcholupy 4:1 (2:1)