Zpět na » » Divize B: Teplice B - Most B 1:1 (1:0)

- Divize B: Teplice B - Most B 1:1 (1:0)

Divize B: Teplice B - Most B 1:1 (1:0) © -

0

05.04. - Dnes od 10:15 se na stadionu oddílu TJ Krupka střetly rezervy Teplic a Mostu, jednalo se tudíž o velice zajímavé regionální derby.

Domácí byli posíleni z A mužstva o Tomáše Belice, Petra Benáta, Leandra Vieiru, Andreje Heseka a Jana Bartoše, to hosté si přivezli ze širšího kádru hlavního mužstva jen Pavla Hrechishku.

Utkání začalo zhurta, už v 5.minutě unikal sám na brankáře Hesek a kapitánovi SIADu Martinu Olejníkovi nezbylo nic jiného než ho zezadu faulovat, z toho pramenila jasná červená karta a početní převaha pro domácí.

Ta však dlouho znát nebyla, až ve 29.minutě prošel Pekrt obranou, obešel i brankáře, ale levačkou nezvládl přehodit dobíjícího obránce, který odvrátil na roh. Z toho se zrodila další šance, Benát centr přetáhl až na zadní tyč, kde chyběl krok Bartošovi k dorážce do prázdné branky.

O tři minuty později se na pravé straně uvolnil Hesek, v tváří tvář gólmanovi se mu oblouček nepodařil, z podobné situace za několik okamžiků zase pálil jen těsně vedle levé tyče.

Vše se schylovalo k tomu, že se do kabin půjde za nerozhodného stavu, ale po rohovém kopu ve 45.minutě vyskočil nejvýše Andrej Hesek a jeho hlavičku těsně před brankovou čarou usměrnil mimo dosah brankáře Jiří Kopřiva zvaný "Kopr" - 1:0.

Žlutomodré vstřelený gól nepochopitelně ukolébal, až v 68.minutě se do šance dostal Pekrt, svou střelu však mezi tři tyče nestlačil.

Od té doby už byl Most výrazně aktivnější i v deseti hráčích v poli a dočkal se také vyrovnání, v 83.minutě napřáhl z přímého kopu Havel a prostřelil vše, co mu stálo v cestě.

Domácí po obdržené brance začali znovu hrát, ale ze zoufalého náporu branku nevytěžili, nejprve Rosocha nedosáhl před prázdnou brankou na Pekrtův centr a poté Helísek vyslal svou střelu z hranice vápna mimo.

Teplice B - Most B 1:1 (1:0)
Branky: 45.Kopřiva - 83.Havel
ŽK: 66.Kopřiva - 53.Hrechishka, 55.Milo, 84.Horský
ČK: 5.Olejník
Rozhodčí: Vnuk - Chládek, Kapoun