Zpět na » » Teplice B - Kladno B 1:1 (1:0)

- Teplice B - Kladno B 1:1 (1:0)

Teplice B - Kladno B 1:1 (1:0) © -

0

22.03. - Na Městské stadiónu v Krupce dnes odehráli hráči teplického béčka svůj první domácí zápas v jarní části soutěže. S týmem Kladna B remizovali 1:1.

Oba celky byly výrazně posíleny hráči z hlavních týmů, za domácí nastoupili Klein, Vieira, Hesek, Štohanzl a Bartoš, za hosty zase Kostolanský, Vršajevič, Rada, Čáp, Kousal a střídající Holub s Farbákem.

Žlutomodří začali utkání aktivně a svého soupeře zatlačili do defenzívy, po několika slibných akcích se prosadil krásnou ranou do šibenice až v 19.minutě Štohanzl a otevřel skóre.

Vstřelená branka středočechy probudila a rázem byli jasně lepší, v cestě ke gólové radosti jim však stál výborný Porcal. Domácí se sice dostali ještě k několika střelám ze střední vzdálenosti, ale žádná se neujala tak jako ta Štohanzlova.

Teplice nepřidaly ani po přestávce za což byly potrestány v 79.minutě. Farbák napřáhl k dalekonosné přízemní střele, ta přošla k Porcalovi, který ji neudržel a míč se dokutálel až za brankovou čáru.

Zápas, jenž se v druhé půli stal spíše karetní partií, tak skončil remízou 1:1.

FK Teplice B - SK Kladno B 1:1 (1:0)

Branky: 19. Štohanzl - 79. Farbák
Rozhodčí: Košan - Mokrusch, Mudra
ŽK: Struha, Vieira, Smola, Kopřiva - Samek, Císař, Chalupa

Teplice B: Porcal - Struha, Pešula, Klein, Bartoš - Rudnytskyy, Kopřiva, Štohanzl (64. Syroťuk), Vieira - Hesek (64. Smola), Voráček
Kladno B: Kostolanský - Vršajevič (69. Šterzl), Chalupa, Samek, Císař - Chaloupka, Rada (46. Farbák), Podskuba, Čáp - Kousal (46. Holub), Podraný