Zpět na » Synot liga » Zlínský klub nepustí Pennera na testy do Ázerbájdžánu

Synot liga - Zlínský klub nepustí Pennera na testy do Ázerbájdžánu

Zlínský klub nepustí Pennera na testy do Ázerbájdžánu © -

0

Líbilo se

30.06. - O zlínského fotbalistu Miloslava Pennera se zajímá ázerbájdžánský mistr Inter Baku, ale jeho současný zaměstnavatel ho na testy neuvolní. Agenturu Mediafax o tom v pondělí informoval ředitel klubu Ladislav Minář.

"Pennerovi jsme neudělili souhlas, aby mohl odcestovat na zkoušku. Sotva jsme ho udělali na přestup z Českých Budějovic, už bychom ho pouštěli jinam. To přece nedává smysl. Nebylo by od nás dobré, kdybychom se ho teď zbavovali, když s ním na místě levého beka počítáme a nemáme jinou alternativu," vysvětlil postoj zlínského klubu Minář.

Úřadující mistr Ázerbájdžánu, za který od loňského roku hraje exzlínský fotbalista Bronislav Červenka, by rád Pennera vyzkoušel a poté případně kloupil za co nejnižší cenu. „Pokud by zájemce přišel s odpovídající nabídkou, tak bychom se jednání nebránili. Ale to se nestalo. Spíš si myslím, že by ho chtělo Baku zadarmo a na to v žádném případě nepřistoupíme,“ poznamenal ředitel Ladislav Minář.

Pennerovi bude v září 36 let, do Zlína zamířil vloni na jaře z Příbrami, kde hostoval jako kmenový hráč Českých Budějovic. Po letošní sezoně se jeho hostování ve Zlíně změnilo v přestup. Důrazný bek nastoupil v české nejvyšší soutěži k 241 utkáním, vstřelil čtyři branky.

Kam dál?

v l / MEDIAFAX, Petr Říha

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Bary - 01.07. Odpovědět

jeeeee Penna hral u nas v Karvine. Mohl by se vratit jeste s Cincalou to byli borci. Karvina ted pujde hodne nahoru Smajlík 2

Bary
Mattess - 30.06. Odpovědět

Do Azéru?? Smajlík 3 Lol na ,,Divoký východ´´ by se ctělo málokomu

Mattess
janoas - 30.06. Odpovědět

Hm, zadarmo, no čo by ešte nechceli....

janoas
Reklama
Témata článku
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články