Zpět na » Synot liga » Teplice zahájily přípravu

Synot liga - Teplice zahájily přípravu

Teplice zahájily přípravu © Martin Kovařík - Petr Rada jakoby přemýšlel - "půjdu k repre nebo ne?"

0

Líbilo se

17.06. - Dnes ráno zahájil tým Teplic letní přípravu na nadcházející sezónu. Ta měla začít původně o týden později, ale kvůli startu v Intertoto cupu začla již dnes.

První tréninky jsou na programu na hřišti v nedalekém Proboštově, kde našli žlutomodří svůj azyl již minulý rok.

Hráče uvítal sám Petr Rada, který se po brzkém vyřazení národního týmu stihl vrátit do Teplic včas. Otázkou však zůstává zda u týmu zůstane i dále, na pořadu dne je jeho přechod k reprezentaci, vše by měl řešit výkonný výbor ČMFS příští středu.

V Proboštově bylo k vidění několik staronových tváří. Jiří Pimpara, Aleš Hanzlík, Aidin Mahmutovič a Tomáš Vondrášek se vrátili z hostování v Ústí nad Labem. Radim Breite, Tomáš Smola a Martin Jindráček zase přišli z dorostu. Prvně jmenovaný je defenzivní záložník, na hřišti nepřehlédnutelný svou pracovitostí, ale i dobrou finální přihrávkou. Smola je vysoký útočník s dobrým krytím balónu a Jindráček šikovný ofenzivní záložník či útočník.

Zápasovou sezónu zahájí Teplice v sobotu přátelským zápasem v Litoměřicích, poté je čeká kondiční soustředění v Modré, kde se utkají s domácí Jiskrou a také Jabloncem. První víkend v červenci je bude čekat začátek Interoto cupu.

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbaPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
ZiZU - 17.06. Odpovědět

Soukup trénuje egyptskou 20. Můj favorit byl Zdeněk Zeman, jen ne k repre P.Radu...

ZiZU

Ja bych byl take pro pana Zemana je to ostrileny trener ktery ve svete neco dokazal,ale asi tak nestane dnes sem cetl ze je domluven s CZ BELEHRAD Smajlík 13

Les champions
kovik77 - 17.06. Odpovědět

si nějakej chytrej ne vole Smajlík 14

kovik77
sukino - 17.06. Odpovědět

Richie...zajimalo koho bys tam dal kdyz nechces ani radu a nikdo jiny uz skoro na vyber neni...( ja osobne bych asi zkusil Soukupa )

sukino
Richie - 17.06. Odpovědět

Jenom si Petře Rado v těch Teplicích zůstaň! U nároďáku tě nechceme! Doufám, že si to neurvalý a afektovaný trenér bez bůhvíjakého respektu, který v lize nikdy nic nedokázal a hlavně částečně sám stojí za neúspěchem na Euru, včas uvědomí a sám nabídku odmítne! Je nehezké, že krom Haška už podepsal jinde i Zdeněk Zeman... To byli moji favorité...

Richie
Reklama
Témata článku
Reklama
Nejnovější články