Zpět na » Synot liga » Příprava Mladé Boleslavi startuje v pondělí

Synot liga - Příprava Mladé Boleslavi startuje v pondělí

Příprava Mladé Boleslavi startuje v pondělí © - Hráči Mladé Boleslavi

0

Líbilo se

13.06. - V pondělí 16. června odjíždějí fotbalisté Mladé Boleslavi na kondiční soustředění do Špindlerova Mlýna. Nový trenér Pavel Hapal registruje několik změn v kádru.

Ve středočeském klubu zatím podepsali tři noví hráči. Na přestup přichází Tomáš Janíček, který v ročníku 2007/08 hostoval ve slovenské Nitře, ale doposud byl hráčem zlínské Tescomy. Exzlínský hráč se upsal na tři roky.


Další posilou je pak třiadvacetiletý gólman Josef Kubásek. Ten se na jarním hostování ve Slavii neprosadil, ta na něj nevyužila opci, a tak se Boleslav dohodla s jeho mateřským Sokolovem na přestupu. Talentovaný brankář zde podepsal čtyřletou smlouvu. Taktéž z Baníku Sokolov přichází Petr Mach. Pro něj je však připraveno půlroční hostování s následnou opcí.


Co se týče odchodů, tak je zatím tato kolonka prázdná. Několik klubů však projevilo zájem o některé hráče. O záložníka Ivana Hodúra, jenž přišel teprve v zimě, projevuje enormní zájem nový trenér Ružomberoku Michal Bílek. O dalších případných odchodech se ještě rozhoduje. „Jednáme s Českými Budějovicemi o přestupu Jana Riegela a Davida Vaněčka,“ řekl sportovní ředitel Zdeněk Kudela.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
opansky - 17.06. Odpovědět

Tomáš Rosický bude určitě jednou z nejvetšách hvězd Ms 2010!!!!! Smajlík 1 Smajlík 1 Smajlík 1 Smajlík 1 Smajlík 1 Smajlík 1 Smajlík 5

opansky

Takže Fotbal Portál rozjel novou činnost . 1 soutěž s U-fonkem , 2 limity psaní textu 3 pouze 50 komentářů ty ostatní mizí . Pro mě osobně je to úpadek tohoto webu !

richard.hrom
tomas13 - 16.06. Odpovědět

tento web u mě upadl s tím rozhovozem s řepkou...to byl hnus...

tomas13

Mladaaaaaaaa........ Boleslaaav Smajlík 7 Smajlík 17

FKMB, Blackburn, Valencia <3
- 14.06. Odpovědět

d

janoas - 13.06. Odpovědět

A Rajnoch? Som počul, že by mal ísť do Slavie za 11 milionov plus do Bolky by prišiel Abraham, to bola asi kačica čo? Smajlík 11 Inak Bílek v Ružomberku, to je pre Ružu skvelý krok, už teraz je vidieť, že Bílek robí dobrú prácu, napríklad Novotnému nepredlžil zmluvu, akže očakávam, že príde niekto o mnoho lepší do obrany.... Smajlík 6

janoas
tomas13 - 13.06. Odpovědět

nevim uvidí se ,snad tam nepujde Smajlík 4 ale abrc by byla dobrá nahrada..

tomas13

BANÍČEK!!! Smajlík 6

Kepy_FCB
Reklama
Témata článku
Reklama
Nejnovější články