Zpět na » Synot liga » Hoftych jednou nohou na lavičce klokanů

Synot liga - Hoftych jednou nohou na lavičce klokanů

Hoftych jednou nohou na lavičce klokanů © fctescomazlin.cz - Zlínský trenér Hoftych jakoby přemýšlel, jak využije zimní posily ze Slovenska.

0

Líbilo se

26.05. - O víkendu znovu probíhala jednaní o novém trenéru pražských Bohemians 1905 a znovu se o něco přiblížil příchod Pavla Hoftycha.

"Vedli jsme vzájemná jednání o kádru a o modelu připravy pro příští sezonu. Tento týden by se měla dotáhnout i jednání se Zlínem o uvolnění Pavla Hoftycha z funkce trenéra," říká Lukáš Přibyl, ředitel Bohemians 1905.

Mladý kouč také sestavuje realizační tým pro boj o návrat do první ligy. Jeho asistenty by měli být Václav Hradecký a Jan Poštulka, třetí asistent se zatím hledá.

"Vybrali jsme Pavla Hoftycha, protože má zkušenosti s prací s mládeží, protože vždy dokázal stmelit kabinu, která za ním šla, protože nedělá z fotbalu vědu a přistupuje k němu s lidskou tváří," vyjmenovává jedny z argumetů Lukáš Přibyl. "Pavel Hoftych byla naše první volba. Byl to odvážný krok, protože ne každý by šel z nejvyšší soutěže do druhé ligy, ale ten krok vyšel a doufáme, že vše dobře dopadne a Pavel se objeví na Bohemce jako hlavní trenér," dodává Přibyl.

V blízké době se také bude projednávat podoba kádru pro druhou nejvyšší soutěž, vedení má zájem udržet zkušené i mladé borce a po domluvě s novým trenérem tým vhodně doplnit s výhledem na první ligu.

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz, bohemians1905.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
... - 31.05. Odpovědět

Zdravim. Mam na dnes dva domluvene zapasy. Všechny informace najdete tady: www.forum.ok-tip.cz/viewtopic.php?f =38&t=2947 Pokud by jste měli problémy s obrazením, tak mě kontaktujte na tel 739 252 027 a já Vám to pošlu na Váš email

GajdaAFC - 26.05. Odpovědět

Smajlík 17 ŽLUTOMODŘÍ ŠEVCI ZLÍNEČEK Smajlík 17

-Basty- - 26.05. Odpovědět

Když se neumíš zaregistrovat tak tu nepiš!! Smajlík 14

-Basty-

proč by nemohl?

pepik 82
janoas - 26.05. Odpovědět

Skvelé, skvelé.... Smajlík 18

janoas

Pane Hoftych,vítejte v Ďolíčku.

bonano30

to mě hlava nebere...

(-:DEJF:-)
Mike - 26.05. Odpovědět

A to že Kladno vede nový trenér tady není. Jinak pro Zlín velká škoda, že Hoftych odchází.

Mike
jordi - 26.05. Odpovědět

je to špaténka kde skonči zlín hoftas je druhý nejlepší trenér v historii zlína první byl samozřejmě pan mareček ale je špatné že odchází ze zlína pavle neodcházej Smajlík 13

to tam je ty blbej kladeňáku!!!

El Nino17
-Basty- - 26.05. Odpovědět

Když se neumíš zaregistrovat tak tu nepiš!!

-Basty-
Mike - 03.06. Odpovědět

Jo, jenže blbej si ty, že jsi si nevšimnul ze kdy je můj příspěvek a ze kdy je ten článek o Kladnu....trapáku...

Mike
Reklama
Témata článku
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články