Zpět na » Synot liga » Žižkov - M. Boleslav 1:0 (0:0)

Synot liga - Žižkov - M. Boleslav 1:0 (0:0)

Žižkov - M. Boleslav 1:0 (0:0) © -

0

Líbilo se

17.05. - V průměrném ligovém utkání se Žižkov rozloučil s ligou vítězstvím nad Mladou Boleslaví, která navázala na mdlý výkon proti Slavii a prohrála brankou Richarda Kaloda ze 78. minuty.

V zápase kde "už o nic nešlo" se oba týmy prezentovaly agresívní hrou a nasazením, bohužel necelé dvě tisícovky diváků viděly i mnohé nepřesnosti a nedotažené akce. Jako první se osmělili Středočeši, když nejdříve ve 20. minutě Bartalský vyrazil Kyselovu střelu pouze k Řezníčkovi, který sice rozvlnil síť, ale gól nebyl uznán pro ofsajd. Gólman domácích byl v permanenci ještě po hlavičce Kopice a střele ligového debutanta Schuberta, ale s oběma situacemi si vytáhlý brankář poradil.


Po změně stran se jali diktovat tempo hry Viktoriáni, ale kromě střely Straceného do boční sítě si šance nevytvořili. Hru oživil až příchod domácího miláčka Švancary po jehož akci v 70. minutě se Richard Kalod nejprve hlavou zastřeloval, aby nakonec za dalších osm minut rozhodl utkání tečí střely Moughfira.

Viktoria Žižkov - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)

Góly: 78. Kalod
Žižkov: P. Bartalský - J. Procházka , R. Pilař , P. Besta , Z. Xavier - L. Stracený , M. Tinga (46. J. Novotný ), T. Procházka , Y. Moughfire - R. Kalod (88. R. Bukač ), R. Demjan (60. P. Švancara )
Mladá Boleslav: J. Šeda - F. Ševinský , A. Rolko , M. Kopic , V. Kalina - J. Kysela (63. A. Mendy ), J. Rajnoch , L. Opiela , T. Poláček - I. Táborský (8. J. Schubert ), J. Řezníček.
Diváci: 1820
Rozhodčí: Kocourek - Ubias , Novák

Hodnej Pán / Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Daniel - 17.05. Odpovědět

"..se zizkov rozloucil s ligou..." to znie ako keby zostupili Smajlík 11

Daniel
Reklama
Reklama
Nejnovější články