Zpět na » Synot liga » Teplice - Kladno 1:0 (1:0)

Synot liga - Teplice - Kladno 1:0 (1:0)

Teplice - Kladno 1:0 (1:0) © -

0

17.05. - Teplice dnes v posledním kole letošního ročníku Gambrinus ligy uvítaly Kladno, to potřebovalo k jistotě záchrany alespoň remizovat, ale nakonec se i přes porážku udrželi v lize díky vítězství Ostravy nad Bohemians.

Trenér Rada udělal oprati minulému utkání na Bohemians dvě změny na hřiště vyběhl Merzič místo vykartovaného Rosy a Smejkal místo Mareše.

Dění na hřišti se dlouho neslo v podobě letní fotbalové nudy, ve čtvrté minutě jen vystrašil Slavíka táhlou střelou Brunclík, ta však proletěla kolem levé tyče.

První výraznější šance byla ve 25.minutě, Benát napřáhl na hranici pokutového území, Pavlík jeho střelu neudržel, míč se dostal k Junovi, ten se snažil brankáře obejít, ale Pavlík mu míč sebral z nohy.

Ještě než stačili diváci zkoncentrovat pozornost na dění na hřišti po střídání Vieiry za Merziče, tak už mohli poprvé zvedat ruce nad hlavu. Verbíř zakroutil z velké vzdálenosti přímý kop až do branky a radoval se ze čtvrté branky v této sezóně.

Dění na hřišti se poté vrátilo k poklidné hře a poločas tak skončil 1:0 pro domácí.

Úvod druhé půle začal náporem domácích, nejprve pálil po centru Kaufmana Verbíř do tyče, poté Jun v tváří tvář brankáři pouze do Pavlíka a následně Jun ani Smejkal nedosáhli na centr střídajícího Vieiry.

Poté se však fotbal vrátil k nudě z první půle, a tak diváci dlouho nic záživného neviděli, a tak si i přes závěrečná nápor Kladna domácí výhru uhlídali a zakončili sezonu vítězstvím 1:0.

Teplice - Kladno 1:0 (1:0)
Branky: 36.Verbíř
ŽK: 74.Vieira - 46.Gross
Rozhodčí: Jílek- Pospíšil, Urban
Diváci: 2410

Teplice: Slavík - Kaufman, Lukáš, Klein, Merzič (35.Vieira) - Doležal (86.Mareš), Sabou, Benát, Verbíř - Smejkal (71.Hesek), Jun
Kladno: Pavlík - Bartoš, Killar, Gross, Jablonský - Brunclík (46.Zachariáš), Brunclík, Holub, Hochmeister, Rada, Cigánek (80.Čáp) - Semerák (46.Kousal)