Zpět na » Synot liga » Straka v Budějovicích skončí

Synot liga - Straka v Budějovicích skončí

Straka v Budějovicích skončí © sparta.cz - Jan Kmoch.

0

Líbilo se

16.05. - České Budějovice již nebude v příští sezóně trénovat František Straka. Na lavičce jihočeského klubu ho vystřídá nynější trenér sparťanské rezervy Jan Kmoch.

Přesto, že Jan Kmoch není veřejnosti tak známý, má za sebou velmi působivou trenérskou kariéru. S dorostem Sparty vyhrál ligu, poté trénoval ve Spojených arabských emirátech, dělal šéftrenéra mládeže v Dubaji a následně pracoval jako asistent Ivana Haška v klubu Al Wasl. Dále by hlavním trenérem týmu Al Khaleej.

V Česku byl hlavním koučem mládeže Bohemians, působil také v Mostě, ale hlavně u reprezentačních výběrů U16, U17 a U18. V letech 2002 a 2003 získal ocenění Trenér roku mládeže.

Letos se rezervě Sparty opravdu daří, má velký náskok v ČFL, proto si práce Jana Kmocha všimly jiné kluby. Od příští sezóny bude Kmoch nakonec trénovat České Budějovice.

Kam dál?

Michal Kepl / FotbalPortal.cz / Skcb.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Jak řekl Franz Straka"Já se vrátím" Franzi je čas abys nám zase vyhrál titul.Jediný lidi který nesnáším ve Spartě je Křetínský(člověk který fotbalu vůbec nerozumí,velký kámoš Koštála)Kulič(vůbec se nejeví jako útočník je tlustčí než Ronaldo)Kadlec(stará se víc o to co bude mít na hlavě než o to co je to fotbal)Kolář(nechal bych ho hrát rok bez peněz aby poznal co je to hrát fotbal.Byl naším talentem,ale to co za poslední 2 roky předvíádí z toho bych blil. Smajlík 12 Smajlík 12

maestro479
Mattess - 16.05. Odpovědět

Stračena pravděpodobně zamíří k Rudejm

Mattess
Pancho - 17.05. Odpovědět

tak vzhledem k výsledkům Budějovic bych to bral:-))

Pancho

ne ať nechodí ,budějky málem spadly, straka je uřvanec a výsledky žádný, dyť ho odevšad po půl roce vyhazujou...kromtoho křetínskej řek, že ve Spartě má dveře zavřený,dokaď tam bude...

(-:DEJF:-)
- 16.05. Odpovědět

NJN taky pravda to sem si ani neuvědomil .Stejně bych ho bral......

- 16.05. Odpovědět

Sparta Volááá !!!!!! Pod Franto k nám prosím !!!!!!

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články