Zpět na » Synot liga » Gambrinus liga bude na internetu

Synot liga - Gambrinus liga bude na internetu

Gambrinus liga bude na internetu © gambrinusliga.cz - Logo Gambrinus ligy

7

Líbilo se

13.05. - Se zajímavou novinkou se budou moci v příští sezóně setkat čeští fotbaloví fanoušci.

Ligové shromáždění Českomoravského fotbalového svazu (ČMFS) na svém dnešním zasedání projednávalo mimo jiné smlouvu s Českou televizí, která by od příští sezóny umožnila sledování všech ligových zápasů na webu České televize. Kromě tradičních dvou přímých přenosů by tak naše veřejnoprávní televize připravila přenosy i ze zbylých zápasů daného kola, které by byly k dispozici živě právě na internetu. Následně by pak všechny zápasy byly k dispozici ke shlédnutí i v archivní sekci. "Návrh projektu přenosů na internetu je velmi zdařilý," prohlásil místopředseda svazu Jaroslav Vacek. "Smlouva s Českou televizí je ve fázi finalizace. Již je domluveno vysílání všech utkání live na internetu. Navíc budeme jednat s televizí, jestli by mohla druhé televizní vysílání namísto v neděli vysílat v pátek." Tradiční pondělní dohrávka by zůstala ve stejném termínu na ČT2.

Česká liga by se tak mohla díky tomotu kroku více přiblížit fotbalovým fanouškům. Otázkou zůstává, jestli ale tento počin spíše nepřispěje k tomu, že se návštěvy na ligových stadinech ještě více sníží. Na druhou stranu je ale snaha o internetové vysílání sympatická, protože fotbalový fanoušek bude mít možnost za víkend vidět více utkání a navíc zdarma. Tento projekt sice přichází o rok později po spuštění internetových přenosů z hokejové O2 Etraligy, tu lze ale narozdíl od fotbalu sledovat jen placenou formou a na to český národ slyší jistě méně než na to, když je něco zadarmo.

Ondřej Myška / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Mike - 19.05. Odpovědět

Těžko říct, jestli je to dobrý nápad, co se týče mě, tak já jdu na každý zápas, pokud mi do toho něco nevleze. Na Kladně jsem byl tenhle rok 13x z 15. zápasů + 3x na zápasech venku, takže já na fotbal chodit budu pořád, ale ten internet taky budu využíat, zejména, když třba Kladno pojede někam do Ostravy, Olomouce nebo Brna apod. Na jednu stranu dobrej nápad, na stranu druhou se bojím aby to lidi z fotbalu spíš neodlákalo. Všichni si teďka řeknou:,,Je to na netu, tak co bych tam chodil, kouknu se doma."

Mike
goodbay - 15.05. Odpovědět

paráda....něco podobnýho mají i ostatní ligy...viz www.myp2p.eu Smajlík 4 Smajlík 7

goodbay
Padrino - 14.05. Odpovědět

Podle mě výborná věc. Co se týče té návštěvnosti na stadionech - pokud se bude hrát kvalitní fotbal a rozhodčí nebude evidentně podmáznutej, tak si lidi cestu na fotbal určitě najdou a nějaký vysílání na netu s tím nic neudělá.

Padrino
jirka66 - 13.05. Odpovědět

ale vemte si, že když někdo chce jít na fotbal, tak jde (vlez tak kolem 100 max dá snad každý fanoušek, který má možnost se dostavit), takže bych to tak tragicky neviděl. Třeba pro mě, který se do prahy na slávku nedostanu (žiju tak 20 km od slovenska) to je super.

jirka66

Tak abych dával peníze za fotbal, kde na mě bude celý zápas chcát a kopačky z toho udělají nudnou podívanou, jak je to v posledních letech zvykem, tak to ani náhodou. Abych pravdu řekl, mě víc bavil třetiligový fotbal, kdy se hrálo nahoru-dolů než Gambáč liga od šestnáctky k šestnáctce.

Igor Mainka
Sendi - 14.05. Odpovědět

máš pravdu, naštěstí v Mostě se letos hrál celkem pohlednej fotbal, takže sem chodil, ale třeba na olomouc nebo budějovice by mě nedostali ani heverem... Místo toho aby byly přenosy na netu, by se měla liga zatraktivnit aby se na to dalo koukat...ptže třeba v dorostenecký lize se hraje tisíckrát lepší fotbal:))

Sendi

jestli bude na co koukat, dobrej nápad.... a až začnou fanouškům platit, aby chodili na stadion, tak bude narváno...

(-:DEJF:-)

Takže návštva průměrného zápasu: 100 až 200 lidí, plus každého jsme radši počítali dvakrát.

sd. Kančík BLACK
DOMIINI - 13.05. Odpovědět

Je to dobry Smajlík 4

DOMIINI

to je sqělej nápad... Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 lepší než PRIMA Smajlík 7

Zbrojovak!!!:))))
Maty - 13.05. Odpovědět

Super.. Zrovna, když sestoupíme... :X

Maty
Alofok - 13.05. Odpovědět

Vosky:Naprosto souhlasím!

Alofok
Vosky - 13.05. Odpovědět

Je to sice hezký, ale fanoušků na fotbalu určitě nepřibyde... Vedení ČMFS opět ukázalo, že jim to hlavou nemyslí. Furt jsou problémy s tim, že chodí málo lidí, ale když se budou moct koukat ty lidi na fotbal na netu, tak jich o moc víc na fotbal nepřijde :(

Vosky
MatyCZ (webmaster) - 13.05. Odpovědět

Paráda, konečně se bude dát koukat na sestřihy přímo na netu!

MatyCZ
McToman - 13.05. Odpovědět

na sestrihy se muzes divat i ted kamo :D www.fotbalzive.cz

McToman
Reklama
Reklama
Nejnovější články