Zpět na » Synot liga » Lukáš: Budeme se rvát do poslední minuty

Synot liga - Lukáš: Budeme se rvát do poslední minuty

Lukáš: Budeme se rvát do poslední minuty © Martin Kovařík - Petr Lukáš v souboji.

0

Líbilo se

10.05. - Po skončení utkání Bohemians 1905 - Teplice nebylo v ďolíčku nikomu do skoku. Proč? Domácí fotbalisté prohráli a navíc jejich hlavní rival ve hře o záchranu Kladno zvítězil v zápase s Olomoucí. To znamená pro „klokany“ jediné: V posledním kole musí svěřenci kouče Zacha bezpodmínečně vyhrát na hřišti ostravského Baníku.

„Věřili jsme, že něco uhrajeme v zápase s Teplicemi. Bohužel se to pro nás vyvinulo nešťastně a nám nezbývá nic jiného, než se rvát do poslední minuty,“ řekl zklamaný kapitán Bohemians Pavel Lukáš, který dnes nastoupil proti svému bratrovi Petrovi, jenž obléká teplický dres. Existuje vůbec šance na horké ostravské půdě vyhrát? „Bude to velmi těžké, ale v posledních zápasech jsme si ověřili, že se dá hrát s každým. Z tria silných týmů nás porazily pouze Teplice. O záchranu se určitě ještě popereme,“ burcoval trenér Zach.


Ani Teplice se z tříbodového zisku neradovaly dlouho. Jak Brno, tak Ostrava uspěli a Severočeši tak stále okupují páté místo ligové tabulky. „Bohužel posledními zápasy jsme si zkazili celou sezónu,“ smutnil trenér Teplic Rada a narážel na prohraný zápas v Budějovicích, respektive doma s Mladou Boleslaví.
„Jeli jsme sem s cílem vyhrát, což se podařilo. Bohužel ostatní výsledky nám nenahráli a tak nám nezbývá nic jiného, než zvítězit doma nad Kladnem a doufat, že Brno nebo Ostrava zaváhá,“ plánoval Petr Benát, který ve 27. minutě otevřel skóre zápasu.


O tom, jak se vyvíjí situace na ostatních stadionech prý žádný s aktérů utkání, až do samého konce zápasu nevěděl. „My jsme žádné informace nepotřebovali. Byli jsme pátí a také jsme pátí. Nám je to na nic,“ ulevil si Petr Rada. Výsledek z Kladna jsme se snažili nevnímat a neřešit ho. Chtěli jsme se soustředit na dnešní utkání. Udělali jsme maximum, ale soupeř byl lepší,“ uzavřel Michal Zach.


Kdyby se Bohemians zachránili, jednalo by se o malý fotbalový zázrak, ale i zázraky se dějí. Ví to i kapitán týmu Pavel Lukáš. „ Všichni vědí, v jaké jsme situaci, v mužstvu se nenajde jediný hráč, co by něco odflákl. Budeme bojovat jako jeden tým,“ A co když to nevyjde? „ Tak to se nedá nic dělat, takový je život. Ale takový scénář si nepřipouštíme,“ zahnal vzápětí černé myšlenky Lukáš.

Hodnej Pán / Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Alofok - 10.05. Odpovědět

"Budeme se rvát do poslední minuty" rvát se můžete,záchranu vím přeju,ale tadyks na Bazalech nevyhrajete Smajlík 17 Ja kocham GieKsy!!! Smajlík 17

Alofok
PiotrIV - 10.05. Odpovědět

hoši, když dáte Baník, tak budu skákat radostí(stačí remíza)

PiotrIV
tomas13 - 10.05. Odpovědět

tak bohemka muže prohrát ale pak si bude muset kupovat licenci od kladna no.....

tomas13
Reklama
Témata článku
Reklama
Nejnovější články