Zpět na » Synot liga » Olomouc - Slavia 1:3 (0:2)

Synot liga - Olomouc - Slavia 1:3 (0:2)

Olomouc - Slavia 1:3 (0:2) © -

0

05.05. - Sešívaní si dnes přijeli do Olomouce pro naději. Tu si také po výhře odvážejí, protože díky třem bodů se příblížili Spartě na rozdíl jediného bodu a mohou tak nadále reálně snít o zisku titulu.

Pod novým trenérém Olomouc vsadila na systém s dvěma útočníky, na hrotu operovali Schulmeister a Hubník. A právě prvně jmenovaný mohl v 8.minutě otevřít skóre, ale nedosáhl na Onofrejův centr. A tak se prosadil až po dvaceti minutách hry makedonský střelec Toleski, k tomu přišla přihrávka od Šventa a on ji nechytatelnou dělovkou uklidil do branky.

Za pět minut zvýšil Marek Jarolím, toho vybídl ke skórování Goce Toleski a synovec slávistického trenéra překonal Drobisze technickou střelou k pravé tyči.

Slávisty jakoby vedení ukolébalo a od snížení je zachránil jen skvělý zákrok Vaniaka, který pohotově vytáhl Hubníkovu střelu. Už po změně stran se do koncovky dostal Bajer, avšak míč poslal jen těsně kolem levé tyče.

Snížení tak přišlo až v 57.minutě, prudkou ranou pod břevno překonal "čaroděje" mladý obránce Heidenreich. O deset minut později však upravil znovu na rozdíl dvou branek Abrahám, kterého výborně našel před brankou Šenkeřík.

S příbývajícím deštěm jakoby ubývalo fotbalovosti, na hřišti se spíše bojovalo. Hosté už si vedení zkušeně pohlídali a příblížili se tak vedoucí Spartě.

Olomouc - Slavie 1:3 (0:2)