Zpět na » Synot liga » Teplice - Boleslav 1:2 (0:0)

Synot liga - Teplice - Boleslav 1:2 (0:0)

Teplice - Boleslav 1:2 (0:0) © Martin Kovařík - Teplice - Boleslav

0

04.05. - Teplice se dnes chtěly vrátit na třetí místo před Ostravu, k tomu potřebovali porazit hosty z Boleslavi, kterým nyní již v podstatě o nic nejde. To se jim nepodařilo, protože hostům podlehli 1:2.

Trenér Rada po nepovedeném zápase v Budějovicích udělal dvě změny v sestavě, místo Merziče nastoupil Kaufman a místo Mareše Vidlička. Hostující kouč dal zase šanci mladému brankáři Šedovi.

Hned od začátku utkání se domácí do soupeře pustili, a již v 9.minutě se po přihrávce Juna ocitl Smejkal ve vyložené šanci, nedokázal však zamířit lépe než do náručí hostujícího brankáře.

Diváci již mále zvedali ruce nad hlavu po rohovém kopu Verbíře a hlavičce Kleina, ale míč zastavil před brankovou čarou Poláček.

Když se nepovedlo dobře zamířit ani Junovi v 45.minutě, šlo se do kabin za nerozhodného stavu 0:0.

V 48.minuty se do vedení dostali zásluhou Jana Rajnocha hosté, kteří do té doby v podstatě nic nepředvedli. Žlutomodří po této brance začali ještě více útočit, ale do šancí se nemohli protlačit, a tak v 65.minutě posílil kouč Rada útok, stáhl Jiřího Sabou, místo něj se do zálohy posunul Klein a na hrot přišel Andrej Hesek.

To se však nevyplatilo, protože již o čtyři minuty později mladoboleslavští utekli do brejku, po kterém Jakub Řezníček podruhé překonal brankáře Slavíka.

Oživení hry měl přinést i v 73.minutě Petr Benát, ten nahradil Michala Doležala a stačili někteří fanoušci zkoncentrovat pozornost na rohový kop Verbíře bylo sníženo, trefil se Tomáš Jun.

Vyrovnat mohl v 77.minutě Verbíř, ale dobrým zákrokem se zaskvěl Šeda, velkou šanci měl znovu Verbíř chvilku před koncem, ale v koncovce se neprosadil, a tak domácí podlehli Boleslavi 1:2 a zkomplikovali si tak výrazně boj o pohár uefa.

Teplice - Mladá Boleslav 1:2 (0:0)