Zpět na » Synot liga » Pulpit v Olomouci skončil

Synot liga - Pulpit v Olomouci skončil

Pulpit v Olomouci skončil © -

3

Líbilo se

28.04. - Trenér Sigmy Olomouc Martin Pulpit měl u týmu skončit až po sezóně, jenže v posledních hodinách nabraly události rychlý spád a Pulpit se musí poroučet už nyní.

Podle prohlášení klubu z Hané má od dnešního dne dovolenou. Smlouva mu skončí k 30. 6. a už teď má dostatek času najít si nové angažmá.


Vedením mužstva byl zatím pověřen jeho dosavadní asistent Jiří Fryš. Očekává se však, že po sezóně povede tým někdo zkušenější.


Pod jeho vedením Sigma zapomněla střílet branky. Zatím jich má na svém kontě pouze osmnáct a navíc pouze ve dvou zápasech se její hráči trefili více než dvakrát. V tomto ohledu je nejhorší v celé soutěži.


V současné době je Olomouc v klidném středu tabulky na osmém místě. Do konce ligy ještě zavítá na hřiště Kladna, doma pak přivítá Slavii a České Budějovice.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Z Jedličkova ústavu mi spíš přijde vedení Sigmi , před koncem sezóny říct někomu že mu neprodlouží smlouvu je hodně nestandardní a neprozíravé . Navíc vedení Olomouce může být rádo že je 9 místě . S takovým kádrem by klidně mohlo hrát o záchranu . Docela nechápu jak někdo s tak nekvalitním mužstvem chce hrát atraktivní hru . Pulpit před půl rokem v TV řekl že má sen trénovat Inter Milan a já myslím že by mu to šlo líp jak modelce Mancinimu .

richard.hrom
Sendi - 28.04. Odpovědět

naprostej souhlas...

Sendi

Taky jednoznačně souhlasím.Nepochopitelný jednání vedení sigmy!!!

El Nino17

Smajlík 5 Sigma smrdí

Maxi King

Ty ještě víc! Smajlík 5

charisteas9
Bejk - 28.04. Odpovědět

pulpit na tý fotce vypada jak z jedličkova ustavu.. Smajlík 1

Bejk
gravis - 28.04. Odpovědět

Mně připomíná Škrlovou Smajlík 1

gravis
Reklama
Témata článku
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články