Zpět na » Synot liga » Č.Budějovice - Teplice 1:0 (1:0)

Synot liga - Č.Budějovice - Teplice 1:0 (1:0)

Č.Budějovice - Teplice 1:0 (1:0) © Martin Kovařík - Č.Budějovice - Teplice

0

27.04. - Dnes od 17:00 přivítaly České Budějovice Teplice. Hosté se chtěli přiblížit druhé Slavii na rozdíl pouhých tří bodů, to se jim však nepodařilo protože prohráli 0:1.

Utkání začalo aktivitou domácích, v 11.minutě protáhl Mezlík tvrdou střelou Slavíka, ale snaha domácích nepolevila a ve 23.minutě byla korunována gólem, do centru z levé strany se akrobaticky položil Svátek a nedal Slavíkovi šanci.

Po půlhodině hry se do šanci začali dostávat i žlutomodří, po pěkné kombinaci na ose Verbíř, Rosa, Doležal posledně jmenovaný střílel ze značky pokutového kopu, avšak do střely se položil jeden ze stoperů a odvrátil na roh. O pět minut později měl příležitost ke skórování i Tomáš Jun, jeho hlavičku vyrazil Pavel Kučera na roh.

Hned po změně stran si málem vstřelil vlastní gól Martin Klein, po špatné dohodě se svým jmenovcem Slavíkem míč z jeho kopačky jen těsně minul branku.

Poté utkání na dlouho ztratilo na dramatičnosti, hosté se sice snažili útočit, ale domácí pozorně bránili a hlídali jednogólový náskok.

Příležitost na srovnání měl v 86.minutě Smejkal, ale v dobré pozici na malém vápně ještě hledal Michala Doležala, který ale pouze trefil padajícího obránce. A protože hosté už do konce zápasu nic nevyprodukovali, domácí si připsali překvapivou výhru.

Č.Budějovic - Teplice 1:0 (1:0)