Zpět na » Synot liga » Marek Nikl letos dohrál

Synot liga - Marek Nikl letos dohrál

Marek Nikl letos dohrál © fc-bohemians.cz - Marek Nikl.

0

Líbilo se

26.04. - Před závěrem ligy přišla Bohemka o klíčového hráče. Marek Nikl si v utkání s Brnem zlomil zánártní kůstku sezóna pro něj skončila.

„Po jednom ze soubojů jsem zůstal ležet na zemi. Noha mě hodně bolela, ale zápas jsem chtěl dohrát,“ uvedl pro klubový web smolař Nikl, který se do Bohemians vrátil loni v září z Norimberku a stal se základním pilířem týmu z Ďolíčku.

„Určitě je to pro nás ztráta, protože Marek se dostal do velmi dobré formy, ale máme několik variant a věřím, že si s tím poradíme,“ říká trenér Bohemians 1905 Michal Zach. „Původně jsem myslel, že to bude jen pohmožděné a zalité krví, ale odpoledne (včera - pozn. autora) jsem byl na rentgenu a ten ukázal prasklou zánártní kůstku,“ upřesňuje Nikl.

„Moc mě to mrzí, budu klukům pomáhat alespoň na tribuně. Na Spartu se určitě přijdu podívat a budu fandit,“ slibuje Nikl, kterého by v sestavě mohl nahradit někdo z trojice Karal, Pávek, Lukáš.

Bohemians v klíčové části sezóny srážejí zranění. Do hry nemůžou zasáhnout Polodna, Bálek, Císař, Kuchař nebo Knakal. „Nesmí nás to oslabit, zranění mají všechny kluby. Máme dostatečně široký kádr, abychom zraněné nahradili,“ věří nový a zatím úspěšný kouč Klokanů Michal Zach.

Kam dál?

Michal Kepl / FotbalPortal.cz, fc-bohemians.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Témata článku
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články