Zpět na » Synot liga » Hodnocení 26. kola Gambrinus ligy

Synot liga - Hodnocení 26. kola Gambrinus ligy

Hodnocení 26. kola Gambrinus ligy © -

0

21.04. - Ve 26. kole Gambrinus ligy zářil hráč Bohemians Kotyza, který dal dva pěkné góly. A samozřejmě nechybí v naší sestavě kola!

Tým kola: Sparta Praha
Mužstvo Sparty sice nastoupilo bez některých hráčů základní sestavy, ale i tak si s posledním Mostě lehce poradila. Vstřelila brzo gól, soupeř dostal červenou a od té doby excelovala. Prohra 3:0 je pro Most možná ještě milosrdná.

Hráč kola: Martin Kotyza
Mladý záložník Bohemians si skvěle užil nedělní odpoledně. V něm proti Brnu zářil a vstřelil dva velmi důležité góly, kterými otočil nepříznivý vývoj. První branku vstřelil po krásné akci Bohemians, když po nevyužité šanci dorážel míč do sítě. Druhá byla ukázková.

Gól kola: Martin Kotyza
Krásná a rozhodující branka. První poločas se blížil ke konci, když se míč dostal ke Kotyzovi, který z hranice šestnáctky vnějším nártem trefil míč a ten obletěl brněnského Lejsala. Byl to gól do šatny na 2:1. Kotyza se stal hrdinou utkání.

Drama kola: Závěr v severočeském derby
Velmi dramatický závěr byl k vidění v Liberci. Domácí Slovan dlouho vedl 1:0, ovšem v 84. minutě vyrovnal Fujerik. Jablonec však důležitý bod nezískal. V třetí nastavené minutě se k míči dostal Smetana a rozhodl. Smetana přitom přišel na hřiště v 89. minutě!

Sestava kola: Miller (Boleslav) - Řepka (Sparta), Klein (Teplice), Killar (Kladno) - Kotyza (Bohemians), Verbíř (Teplice), Horváth (Sparta), Cigánek (Kladno) - Svěrkoš (Baník), Táborský (Boleslav), Smejkal (Teplice)