Zpět na » Synot liga » Plzeň - Kladno 1:2 (1:1)

Synot liga - Plzeň - Kladno 1:2 (1:1)

Plzeň - Kladno 1:2 (1:1) © -

0

20.04. - Plzeň si dnes připsala na své konto další porážku, sice protrhla střeleckou smůlu, ale tři body si přesto ze západočeské metropole odváží o záchranu bojující tým Kladna.

Hosté začali aktivně, po sklepnutí Kroupy pálil Klinka těsně vedle. Svěřenci kouče Levého pak ale zpřesnili hru a hosty dostali pod tlak, z toho také pramenila v 35.minutě branka, dlouhý výkop Krbečka Borek usměrnil doprava na Petrželu, který unikl Krobovi a z úhlu zaskočil Pavlíka - 1:0.

Kladenským nezbylo nic jiného než se vrhnout do útoku, protože potřebovali body v boji o záchranu. Ještě do poločasu se jim podařilo srovnat, Szabův centr domácí gólman neudržel, míč se dostal ke Killarovi a tan ho poslal do sítě.

Plzeň chtěla po dlouhé době zvítězit, a tak jí patřil úvod druhé půle, velkou šanci měla v 54.minutě, po pěkné akci Petřžely s Borkem prvně jmenovaný pronikl do vápna a jeho přihrávku zblokoval Gross na břevno.

Avšak z vedení se radovalo Kladno, v 70.minutě pronikl střídající Cigánek do vápna Viktorie a krásnou střelou do levé šibenice přiblížil středočechům tři body.

Zvýšit mohl o sedm minut později z voleje Kroupa, ale v tomto případě se zaskvěl Krbeček. Následoval zoufalý nápor domácích, avšak hosté vedení již udrželi.

Plzeň - Kladno 1:2 (1:1)
Branky: 35.Petržela - 45.Killar, 70.Cigánek
ŽK: 73.Petržela - 26.Killar, 49.Bartoš