Zpět na » Synot liga » Olomouc - Žižkov 2:0 (1:0)

Synot liga - Olomouc - Žižkov 2:0 (1:0)

Olomouc - Žižkov 2:0 (1:0) © sigmafotbal.cz - Hráči Sigmy Olomouc.

0

19.04. - Zápas, který toho neměl mnoho nabídnout, protože oba celky jsou prakticky zachráněny a nemají o co hrát. Z vítězství se radovali domácí, kteří porazili Viktorii Žižkov 2:0.

První poločas toho moc nepřinesl. Olomouc nastoupila nečekaně se dvěma hroty a již ve třetí minutě mohla prohrávat. Brankář Drobisz se chtěl kličkou zbavit protihráče, ale to se mu nepovedlo a byl velmi rád, že Kušnír prázdnou branku trestuhodně netrefil. Kušnír opět netrefil prázdnou branku v minutě 35., kdy ve skluzu těsně minul.

Z první branky utkání se ale radovali domácí. V poslední minutě prvního poločasu se míč dostal do žižkovské šestnáctky, kde prostřelil po zemi gólmana Bartalského Lukáš Bajer. Do kabin se tedy šlo za jednobrankového vedení Sigmy.

Druhá půle začala břevnem Šťastného, ale skóre se ve prospěch hostů neměnilo. Další zajímavý moment přišel až v 84. minutě, kdy vyslali domácí tři střely na branku hostů. První dvě zneškodnil Bartalský, tu poslední Schulmeisterovu jeden z obránců. A opět poslední minuta poločasu, tentokrát toho druhého, a opět branka domácích. Po centru z přímého kopu uzavřel skóre na konečných 2:0 Daniel Mariano Bueno.

Sigma Olomouc - Viktoria Žižkov 2:0 (1:0)
Branky: 45. Bajer, 90. Bueno.
Rozhodčí: Kocourek - Košec, Drastík. ŽK: Kaščák - Kušnír, Xavier, Pilař, Šťastný.
Diváci: 3157.