Zpět na » Synot liga » Stanislav Griga prodloužil smlouvu

Synot liga - Stanislav Griga prodloužil smlouvu

Stanislav Griga prodloužil smlouvu © -

0

Líbilo se

15.04. - Stanislav Griga prodloužil v úterý svoji smlouvu s vedením Viktorie Žižkov. Protože Griga postupně plní všechny vytýčené cíle, bude na Žižkově pracovat i v příští sezóně.

"Mužstvo má určitě perspektivu, práce s ním mě velmi baví," uvedl pro klubové stránky Griga, jehož tým se nachází na jedenácté pozici Gambrinus ligy a stále je ve hře i v Poháru ČMFS.

Griga podepsal smlouvu do 30. června 2009, ale ještě letos ho čeká hodně práce. "Je třeba dotáhnout do konce záchranářské boje a máme před sebou pohár. Tým, se kterým pracuji, má svou kvalitu a potvrdil ji svými zlepšenými výsledky. Ale cíle do dalších měsíců musejí být vyšší," předpovídá bývalý československý reprezentant.

I prezident klubu Luděk Vinš je s trenérem spokojený. "Před sezónou byl stanoven cíl - záchrana v lize a postupná stabilizace mužstva. I když ještě není konec ligového ročníku, tak jsme naši současnou situaci a průběh sezóny vyhodnotili s konstatováním, že tato spolupráce přinesla očekávání. Je zde zájem budovat tým, který by měl ambice pohybovat se ve vyšších patrech tabulky s výhledem na poháry," doufá prezident Vinš.

Kam dál?

Michal Kepl / FotbalPortal.cz, Fkvz.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
janoas - 15.04. Odpovědět

Stando, vráť sa do Trenčína Smajlík 13

janoas
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články