Zpět na » Synot liga » Most – Bohemians 1905 2:4 (2:1)

Synot liga - Most – Bohemians 1905 2:4 (2:1)

Most – Bohemians 1905 2:4 (2:1) © fc-bohemians.cz - Hráči Bohemky slaví gól

0

14.04. - V pondělní podvečer se v Mostě odehrál důležitý záchranářský duel, v němž místní tým přivítal Bohemians 1905. Utkání bylo nečekaně bohaté na branky, padlo jich celkem šest a k vidění byl oproti předpokladům výborný fotbal.

Zápas začal svižně. Klokani měli mírnou převahu a tu zužitkovali už v deváté minutě. Po velkém závaru a mnoha odrazech si mostečtí hráči dali vlastní gól. Po té se obraz hry změnil a domácí začali mít navrch.

Zasloužené vyrovnání přišlo po půlhodině hry. Opět po několika odrazech se dostal míč tentokrát za hostujícího gólmana Sňozíka. To ale nebylo vše, o deset minut hosté opět nepokryli standardní situaci a tečovaná střela Trubily skončila v síti. Do kabin se tak šlo za stavu 2:1.

Do druhé půle vstoupili aktivněji mostečtí hráči, ale několik nadějných příležitostí zůstalo nevyužito. Nečekaně tak uhodilo na druhé straně. Centr Kotyzy se zastavil až na pravé tyči Švengerovi branky a ten si ho pak nešťastně srazil do branky.

Hráči SIADU byli i přes druhý vlastní gól i nadále lepší. Ale ani přímý kop Pilaře ani střela Stožického si cestu do sítě nenašly. Jedenáct minut před koncem měl zlatou ruku hostující trenér Zach. Na hřiště poslal Dalibora Slezáka a ten se mu po pár vteřinách na hřišti odvděčil krásným gólem do šibenice - 2:3.

Po té zvonily tyče na obou stranách. Nejprve Kotyza trefil z úhlu břevno a o chvíli později po Šislerově rohu mířil do brankové konstrukce Pešír. Žákovi svěřenci se sice snažili, ale vyrovnání nepřišlo. V závěru pak ještě inkasovali a s Bohemians tak prohráli 2:4.

Klokani se tak díky tříbodovému zisku konečně posunuli na nesestupovou čtrnáctou příčku. Most je jen o skóre poslední, na svého dnešního soupeře však ztrácí pouhý jeden bod.

Most - Bohemians 1905 2:4 (2:1)

Branky: 31. Webster, 41. Trubila - 8. vlastní Webster, 52. vlastní Švenger, 79. Slezák, 90. Ordoš. Rozhodčí: Franěk - Chytil, Slavík. ŽK: Pilař, J. Škoda, Gedeon, Pešír (všichni Most). Diváci: 6320.
Most: Švenger - Loos, Webster, Studík, J. Škoda - Trubila (61. Oboya), Pilař (69. Šisler), Gedeon, Stožický (82. Prášil) - Rilke, Pešír.
Bohemians 1905: Sňozík - Marek, Rada, Nikl, Šmarda - Moravec (46. Ordoš), Lukáš, Vágner (46. Kotyza), Bartek - Morávek - M. Škoda (78. Slezák).