Zpět na » Synot liga » Večeřa opět prodloužil

Synot liga - Večeřa opět prodloužil

Večeřa opět prodloužil © fcb.cz - Karel Večeřa

0

Líbilo se

09.04. - Karel Večeřa se dnes definitivně dohodl na prodloužení své stávající smlouvy až do června roku 2010.

„Když jsme prodlužovali kontrakty s hráči, pochopitelně jsme mysleli i na to, aby měl hráče kdo vést. Klub má určitou svou filozofii a trenér Večeřa do ní přesně zapadá. Byl to logický krok", řekl generální manažer Baníku Ostrava Verner Lička.


Jeho kontrakt měl původně vypršet na konci této sezóny. Jenže už v únoru vedení využilo opci a pojistilo si svého kouče na další sezónu. Nyní by tak měl v Ostravě setrvat až konce sezóny 2009/2010. Společně s ním uzavřeli nové smlouvy i jeho asistenti Karel Kula a Svatopluk Schaffer.


Samotný Večeřa je s novým kontraktem evidentně spokojený. „Jsem rád, že mohu pracovat v Baníku. Potkal jsem tu perfektní lidi. Mé rozhodování bylo jednoduché. Nabídky jsem si vážil, protože mám tady k práci výborný materiál, navíc je to další výzva pokračovat v tom, co dělám. Chceme hrát dobrý, atraktivní fotbal,“ uvedl pro webové stránky Baníku.


Ostrava je jeho čtvrtou ligovou štací, před ní trénoval Brno, Drnovice a Jihlavu. S Baníkem je v současné době v ligové tabulce na třetím místě, které zaručuje účast ve druhém předkole Poháru UEFA.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Uvidime, jaky bude pohyv v kadru v lete.. Sam jsem zvedavy..

Ritchie_FCB

pohyb..

Ritchie_FCB

BP! Smajlík 18 Baník má konečně dobrého kouče. Myslím že Kája má na to aby dokázal příští sezónu to co Franta Komňacký - dovést tým s nejlepšími fanoušky v republice ke kýženému titulu!! Smajlík 4

Internazionalefc
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články