Zpět na » Synot liga » Dnes nás čeká Pohár ČMFS

Synot liga - Dnes nás čeká Pohár ČMFS

Dnes nás čeká Pohár ČMFS © sparta.cz - Pohár ČMFS

0

Líbilo se

09.04. - Dnes odpoledne nás čeká čtvrtfinále Pohár ČMFS. Pro některé kluby začíná klíčová část sezóny, pro jiné příjemné zpestření během ligových bojů. Každé vyřazovací kolo se hraje na dva zápasy. Obhájcem vítězství je pražská Sparta.

Fotbal Třinec - FC Slovan Liberec

středa 16.30

Slovan se na jaře snaží dohnat vše, co na jaře zkazil. Ale na pohárová umístění to již nevypadá, tak se Severočeši zaměřili na vítězství v poháru, které by jim zaručilo start v Poháru UEFA. Liberecký trenér Škorpil nebude moci využít služeb Dohnálka a Šinglára, který byl přeřazen do béčka.

"Naši prioritou je záchrana soutěže, to je jasné. Když už jsme se ovšem v poháru dostali tak daleko, byla by blbost to nějakým způsobem odfláknout. To snad ani nehrozí. Pro úspěch uděláme maximum," uvedl před zápasem pro klubový web brankář Třince Václav Bruk, jenž v posledním zápase nahradil zraněnou jedničku Martina Lipčáka.

HFK Olomouc - AC Sparta Praha

středa 16.30

Sparta vyhlásila útok na double. Proto musí Olomouc vyřadit. Jenomže hráči HFK se nevzdávají, ale naopak jsou odhodlaní k boji. Olomouc stále ještě bojuje o postup do první ligy, a tak je pro ni zápas s mistrem velké lákadlo.

Michal Bílek chce Pohár ČMFS vyhrát. „My samozřejmě chceme vyhrát titul, ale velkou váhu přikládáme právě domácímu poháru. Vítězstvích není nikdy dost," říká na klubovém webu Bílek, který dá nejspíše šanci širšímu kádru. „Určitě dostanou příležitost také hráči z lavičky, ale to neznačí možné podcenění poháru ze strany Sparty. Sezona je dlouhá, čeká nás ještě spousta duelů a je přirozené a žádoucí rozložit zátěž na vícero hráčů. Navíc kluci z lavičky mají velkou kvalitu, zároveň pak obrovskou chuť se ukázat v soutěžním utkání," dodává Bílek.

FK Viktoria Žižkov - FC Bohemians Praha

středa 16.45

Malé pražské derby. Žižkov je už téměř zachráněný a Bohemians překvapivě bojují o postup. Zajímavé je, že obě utkání se budou hrát prakticky v domácím prostředí Viktorie. Protože Bohemians hrají svá domácí utkání v tréninkovém areálu Viktorie - Xaverově. "Pro Viktorku je zároveň příjemné., že se odveta bude také hrát v našem prostředí. Xaverov je tréninkovým areálem našeho týmu a soupeř si ho pronajímá na svá mistrovská utkání," říká Milan Lešický. Stanislav Griga bude z různých důvodů postrádat Bukače, Kučeru, Straceného, Novotného a Procházku.

FK Jablonec 97 - 1. FC Brno

středa 18.00

Brno sice stále bojuje o UEFU v lize, ale přes pohár vede snadnější cesta. “Pohár bereme stejně vážně jako ligu a jsem rád, že ke splnění předsezónního cíle, tedy postupu do Poháru UEFA, máme stále otevřené dvě cesty,” říká trenér Brna Petr Uličný, který nemůže počítat s Martinem Kunclem, Tomášem Oklešťkem, Jaroslavem Borákem, Josefem Šuralem a Lukášem Marečkem. Jablonec stále bojuje o záchranu v lize, ale soustředí se i na pohár.

Kam dál?

Michal Kepl / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
El Rey - 09.04. Odpovědět

Doufam ze HFK vyhraje...nesnasim spartu a jeste ke vsemu bydlim kousek od olmika... Smajlík 7

El Rey
Mattess - 09.04. Odpovědět

Pohář přeji BRNU,PoHár přeji BRNU!!BRNO DO TOHO!!

Mattess
Mattess - 09.04. Odpovědět

HFK vede nad Spartou 1:0 a Libe vede v Třinci

Mattess
janoas - 09.04. Odpovědět

By som sa podelal keby Trinec vyradil Liberec Smajlík 6 a Olomouc Spartu Smajlík 6

janoas
Mirec - 09.04. Odpovědět

Sparta to vyhraje a ve finále bude s Brnem

Mirec
pankic - 09.04. Odpovědět

Jablonec!!!!

pankic
tunak - 09.04. Odpovědět

Vítězství není nikdy dost? Pro pána boha. Kdy už Sparta konečně bude mít trenéra, jakýho si zaslouží? Jinak postup je samozřejmě povinnost a výhra v poháru jakbysmet.

tunak
- 09.04. Odpovědět

Já sem snim naprosto spokojen minulej Rok Double a ted mkožná taky Smajlík 7

spartaaaaaaaaaaaaaaaaa Smajlík 17

michal.kiki
- 08.04. Odpovědět

Jo myslim že v klidu postoupíme naše lavička má velkou kvalitu ,a jak říka pan.Bílek "Vítězstvích není nikdy dost" . A maj tu chut se ukázat .

Reklama
Anketa

Kdo vyhraje domácí pohár?

Sparta. (54)

Sparta. 36,7%

Liberec. (28)

Liberec. 19,0%

Brno. (46)

Brno. 31,3%

Jablonec. (6)

Jablonec. 4,1%

Čeká nás překvapení... (13)

Čeká nás překvapení... 8,8%
Celkový počet hlasů: 147
Loading... Uklávám Váš hlas.
Reklama
Nejnovější články