Zpět na » Synot liga » Plzeň - Slavia 0:0 (0:0)

Synot liga - Plzeň - Slavia 0:0 (0:0)

Plzeň - Slavia 0:0 (0:0) © fcviktoria.cz - Plzenští fotbalisté se radují po vítězném zápase

0

07.04. - Fotbalisté Slavie Praha přišli v dohrávce 24. kola o prvenství v Gambrinus lize. Díky dvěma neproměněným penaltám skončilo utkání 0:0 a díky lepšímu skóre se před Slávii dostal rival ze Sparty.

Úvod zápasu přinesl opatrnou hru na obou stranách. Oba soupeři se oťukávali a nikdo nechtěl udělat první chybu.

Ve 24. minutě ovšem fauloval nebezpečně blízko Krbečkovi branky Malchárek a Toleskiho střela jen těsně minula domácí branku.

Po půlhodině hry sklepl ve vápně pěkný centr Toleski na Abraháma, ale jeho střele chyběla potřebná razance.

Ve 39. minutě byl evidentně ve vápně domácích faulován Toleski Radou, ovšem píšťalka sudího zůstala hluchá. Ovšem z brejku mohl poslat Plzeň do vedení Varadi, ale tísněn obráncem pálil pouze nad.

Druhý poločas se nesl v duchu dvou odpískaných penalt proti domácím fotbalistům. Nutno dodat, že oprávněných.

Jenže jak Kalivoda, který kopal penaltu po ruce Sylvestreho, tak ani Tavarés na domácího Krbečka nevyzráli.

Oba borci poslali svoje střely do stejného místa pozemi po levé ruce domácího brankáře, a ten je pokaždé spacifikoval a udělal tak ze sebe právoplatného hrdinu.

Krbeček se vyznamenal i při Pudilově střele na začátku 70. minuty a vychytal i nebezpečnou hlavičku po Černého centru.

Plzeň již zbytek zápasu odbránila a mohla zaslouženě slavit doslova vychytanou remízu 0:0.

FC Viktoria Plzeň - SK Slavia Praha 0:0 (0:0)

ŽK: Malchárek, Petržela, Krbeček, Halama - Kalivoda, Suchý.

Diváci: 4122.

Domácí: Krbeček - Malchárek, Halama, Navrátil, Smola - Petržela (75. Psohlavec), Rada, Trapp, Lecjaks - Sylvestre (88. Borek) - Varadi (90. Vrzal).

Hosté: Vaniak - Dřížďal, Suchý, Brabec, Hubáček (79. Jarolím) - Kalivoda (63. Černý), Tavares, Abraham, Pudil - Blažek (71. Střihavka), Toleski.