Zpět na » Synot liga » Ohlasy: Teplice - Olomouc

Synot liga - Ohlasy: Teplice - Olomouc

Ohlasy: Teplice - Olomouc © Martin Kovařík - zamračený Petr Rada

0

07.04. - FotbalPortal.cz Vám přináší ohlasy utkání Teplice - Olomouc, které na teplických Stínadlech skončilo remízou 1:1, což je pro domácí velká ztráta v boji o třetí místo.

Martin Pulpit: "Nečekejte ode mě ani po remíze v Teplicích, u mužstva, které aspiruje na pohárové příčky, žádná velká slova, protože se domnívá, že to hodnocení mohlo po čtvrt hodině utkání vypadat úplně jinak, protože, jak jste asi všichni viděli, ten náš vstup do utkání to snad ani nebyl vstup do utkání a já si myslím, že kdyby nás domácí v prvních patnácti minutách potrestali druhým gólem, tak si myslím, že by to hodnocení vyznělo úplně jinak. Ale troufám si tvrdit, že už v závěru prvního poločasu jsme hru vyrovnali a druhý poločas jsme byli jasně lepším celkem, který na hřišti dominoval, vypracovali jsme si hodně šancí, bohužel jsme je nedokázali proměnit, a jak jsme řekl na začátku, musíme být rádi, že jsme ten úvodní tlak přežili , takže nakonec můžeme být s tou remízou spokojeni. Vyzdvihuji výkon Sigmy za druhý poločas, kdy jsme byli dominujícím a jasně lepší celkem."

Petr Rada: "Pro nás je to velké zklamání, protože jsme chtěli tenhle zápas vyhrát. Myslím si, že v prvním poločase jsme hráli tak, jak jsme dohrávali zápas s Ostravou, měli jsme ten zápas rozhodnout v prvním poločase, což se nám z malé části povedlo, protože jsme tam dali jednu branku, ale měli jsme tam hodně šancí, které jsme nevyužili, a kdyby Tomáš Jun řešil tu situaci jinak, tak jsme mohli vést 2:0. Já jsem hráče o poločase upozornoval, že druhý poločas bude hrát soupeř aktivněji, že nemá co ztratit, ale my jsme druhý poločas hráli zbaběle, neudrželi jsme míč, hlavně záložníci. Tím pádem soupeř převzal iniciativu, měl tam některé šance, hlavně za toho stavu 1:1, předtím si myslím, že tam nějaké vélké šance nebyly, ale v druhém poločase byl soupeř lepší a my jsme prakticky vyklidili pole a druhý poločas mě hráči zklamali, že nebyli tak silný, aby se po 10-15minutách dali do kupy a začali hrát, neudrželi jsme balón, ztráceli jsme druhou třetí přihrávku. Z tohohle pohledu asi remíza zasloužená a pro nás velké zklamání."

Michal Smejkal:
"Je to ztráta, velká ztráta. Zápas se dal vyhrát, bylo na to, ale prostě nehráli jsme svoji hru. Báli jsme se hrát, nehráli jsme dopředu, nehráli jsme svoji hru, všude jsme byli pozdě, prostě špatný to bylo."

Vlastimil Vidlička: "Přestali jsme hrát, začali jsme super, tak jak jsme skončili s Ostravou, výborným výkonem, v tom jsme pokračovali dneska a po gólu, kdy jsme mohli přidat ještě nějaký, jsme přestali hrát. Je to škoda, protože je to ztráta."