Zpět na » Synot liga » Případ Šisler – dokonalé utajení

Synot liga - Případ Šisler – dokonalé utajení

Případ Šisler – dokonalé utajení © - Jiří Šisler

0

Líbilo se

06.04. - Na podzim byl Jiří Šisler v dresu Bohemians Praha s devíti góly druhý nejlepší střelec druhé ligy. Na začátku jarní části to však vypadalo, že si léta ani nekopne. Opak byl ale pravdou, dnes nečekaně nastoupil za Most.

V jeho dresu si nečekaně odbyl svou ligovou premiéru, v níž odehrál téměř celý zápas. SIADU ale jeho přítomnost k bodům nepomohla, Brno totiž vstřelilo vítězný gól dvě minuty před koncem a hosté si tak připsali hodně smolnou porážku.


Šisler chyběl na podzim v dresu Bohemians Praha pouze v úvodních dvou kolech, ale i tak se ve zbývajících třinácti zápasech dokázal trefit devětkrát. Skvělý měl přitom hlavně konec podzimu, to se v posledních osmi zápasech trefil osmkrát.


Třiadvacetiletý záložník byl ve střížkovském klubu pouze na hostování. Práva na něj stále vlastní Jindřichovice pod Smrkem, které hrají okresní přebor na Liberecku. Problém ale nastal, že ve druholigovém klubu měl podle smlouvy hostovat až do konce sezóny.


V zimě už byl jednou nohou v Plzni, ale vše ztroskotalo na vysokých finančních požadavcích Pražanů. A ti se pak k němu zachovali velmi prapodivně, takže nemohl hrát ani za ně. Zdálo se tak, že tento talentovaný hráč promarní půl sezóny, trénoval totiž jen s libereckou rezervou.


Tento týden však události nabraly rychlý spád. Most ho v absolutním utajení získal do svých řad jako amatéra, protože přestupní termín pro profesionály už dávnou skončil. Nejen Brno tak vůbec netušilo, kdo se nečekaně objeví v Žákově jedenáctce.


Podle našich informací by měl na severu Čech hostovat do konce sezóny. Součástí smlouvy je i následná opce na případný přestup.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
kumbi - 07.04. Odpovědět

doufám že vedení využije opci na přestup hráče, protože podle toho co jsem o něm ruzně četl by mohl v budoucnu nahradit Pilku a góly dávat taky umí a to se mostu docela hodí, snad se mu bude dařit !!!

kumbi

talent tak talent.hlavne at naky gol da i za MOST

marcel.dittrich
Sendi - 06.04. Odpovědět

mazec, mam radost, že skončil v Mostě:))

Sendi
Lord - 06.04. Odpovědět

to je dobryyyyyyy Smajlík 2

Lord
Reklama
Témata článku
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články