Zpět na » Synot liga » Ostrava - Jablonec 3:0 (0:0)

Synot liga - Ostrava - Jablonec 3:0 (0:0)

Ostrava - Jablonec 3:0 (0:0) © -

0

05.04. - Typický zápas o prvním gólu. Jablonec přijel bránit, ale Ostrava v pohodě vyhrála 3:0. Dvě branky dal Václav Svěrkoš, který se tak posunul do čela střelců. Na kontě má již 11 přesných zásahů.

Hned od prvních minut bylo zřejmé, kdo je na Bazalech pánem. Už v deváté minutě so do šance dostal Svěrkoš, ale mířil jen do brankáře Špita. Za deset minut mířil těsně vedle Bystroň a v minutě 21. měl na kopačce gól Rudolf Otepka. Špit byl však proti. Jedinou šanci hostí měl na hlavě Krejčí, ale Otepka vyhlavičkoval míč z brankové čáry.

Po přestávce začaly gólové hody. Ve 49. minutě otevřel skóre stoper Neuwirth. V 59. minutě zvyšoval Václav Svěrkoš, který poslal skvělou přihrávku Magery do prázdné branky. 72. minuta a opět přihrávající Magera a zakončující Svěrkoš. Nejlepší střelec ligy může děkovat Magerovi za přihrávku do skvělé pozice. V 80. minutě mohl snížit Necid, ale břevno ostravké branky bylo proti.

Ostrava si připsala další vysoké domácí vítězství a minimálně do zítra se posunula na třetí místo tabulky, Jablonec ještě není zdaleka zachráněn.

Baník Ostrava - Jablonec 3:0 (0:0)
Branky: 59. a 72. Svěrkoš, 49. Neuwirth.
Rozhodčí: Jech - Pospíšil, Gallo. ŽK: Mičola - Hloušek, Klapka.
Diváci: 9033.