Zpět na » Synot liga » Busta povede klokany i nadále

Synot liga - Busta povede klokany i nadále

Busta povede klokany i nadále © -

0

Líbilo se

01.04. - Vedení Bohemians 1905 rozhodlo, že tým povede i nadále jeho současný trenér Zbyněk Busta. Ten nabídl svou rezignaci, ale představenstvo se jí zatím rozhodlo nepřijmout.

Bustův krok se tak trochu dal čekat. Jeho svěřenci totiž podali v minulém kole na hřišti trápících se Českých Budějovic trapný výkon. Hostující kotel dokonce skandoval: „Busta ven!“.


Zeleno-bílí naposledy vyhráli v posledním podzimním kole, když na svém hřišti dokázali porazit Liberec. Od té doby jen trápení a to k záchraně nestačí.


Nejednáme o odvolání trenéra. S koučem hledáme nejlepší možné řešení pro Bohemku. Není to jen o jeho osobě. Bohemka tři roky buduje tým, který má dlouhodobě úspěchy. Bohužel v této sezoně jsme na chvostu tabulky, což se teoreticky předpokládalo, ale samozřejmě můžeme být lepší. Co může pomoci týmu? To je otázka, na kterou je v tuto chvíli hrozně těžké odpovědět,“ řekl pro klubový web Lukáš Přibyl. Nicméně připustil, že další jednání budou probíhat dnes.


Pražský tým je v 1. Gambrinus lize poslední a na čtrnáctý Most ztrácí tři body. Nyní ho čeká důležité dvojutkání. V neděli doma přivítá předposlední Kladno a pak jede právě do Mostu. V těchto zápasech se teprve bude lámat chleba.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

To je dobře aspon spadnou

Bazilisek22
Maty - 01.04. Odpovědět

Smajlík 2

Maty
Reklama
Témata článku
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články