Zpět na » Synot liga » Baník se ohradil proti protestům Teplic

Synot liga - Baník se ohradil proti protestům Teplic

Baník se ohradil proti protestům Teplic © -

0

Líbilo se

31.03. - Vedení fotbalového klubu Baník Ostrava se ostře ohradilo proti námitkám vedení Teplic, kterému se nelíbil start krajního obránce Radima Řezníka. Mladý fotbalista totiž kvůli zdravotním problémům nebyl v reprezentaci do jednadvaceti let.

Teplice proto do zápisu o utkání uvedly, že Řezník by neměl hrát a vznesly proti tomu námitku. To však velmi rozhořčilo generálního manažera Vernera Ličku, který pro klubový web Baníku prohlásil, že jde ze strany Teplic o evidentní neznalost řádů.

Jak to tedy bylo? Ostravský obránce Radim Řezník se vydal na reprezentační sraz, i když ho trápila střevní viróza. Ovšem jeho stav se ještě zhoršil, a proto jej lékař Petr Novák poslal zpět domů, kde krajní obránce pokračoval v léčení. Zdravotní stav Řezníka se v pátek výrazně zlepšil a mohl tak začít trénovat. Nedělní zápas už pak mohl odehrát.

Vedení Baníku navíc celou záležitost konzultovalo s Českomoravským fotbalovým svazem s ředitelem svazového oddělení pro profesionální fotbal s Ivo Lubasem a ti slezskému týmu potvrdili, že Řezník může odehrát ligové utkání.

Verner Lička byl velmi rozladěn: "Žádnou z norem jsme neporušili, proto vůbec nechápeme, proč nás někdo napadá. Snažíme se úzce spolupracovat se svazem a postupem jednání v této situaci jsme to snad dokázali."

Kam dál?

Michal Sitek / FotbalPortal.cz, fcb.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
jirka66 - 01.04. Odpovědět

ty jsi zvíře Smajlík 3 máš to tu černé na bílém a valíš tu takové kódy Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

jirka66
jirka66 - 01.04. Odpovědět

pro McToman

jirka66
rip - 31.03. Odpovědět

Ubohé Teplice.Výhru si neumějí uhrát na hřišti , tak zkoušejí podrázacké finty.

rip
McToman - 31.03. Odpovědět

ty si trapak vubec nevis o co de Smajlík 3 nejdriv se vymlouva ze nemuze hrat za repre a pak nastoupi v lize tak co to je za ubohost??demente

McToman
sitko - 31.03. Odpovědět

četl jsi článek?

sitko
rip - 01.04. Odpovědět

Si ubohý ja ty Teplice když neznáš fotbalové pravidla , tak si jdi vybarvovat omalovánky.Trošku mysli než něco vypustiš z té tvé teplé palice.koukám že fanoušci Teplic jsou stejně ubozí jak ten jejich klub.

rip

Jedina ubohost je tvoje a teplicke jednani, koukam ze pravidlo: "kdyz dochazeji argumenty prichazi vulgarita" porad plati..

koscheen

Vůbec nechápu.

sd. Kančík BLACK
Rooney. - 31.03. Odpovědět

remizovali, a musí si hned ty kurvy z teplic něco vymyslet

Rooney.
Reklama
Témata článku
Reklama
Nejnovější články