Zpět na » Synot liga » Zápisníček Martina Vozábala, 09. kolo

Synot liga - Zápisníček Martina Vozábala, 09. kolo

0

Líbilo se

09.10. - V devátém kole Gambrinus ligy vyhrály České Budějovice na hřišti Bohemians 1905 2:0, velkou měrou se o vítězství Jihočechů zasloužil záložník Martin Vozábal.

Blíží se třetina Gambrinus ligy a proto asi každý očekával, že už Liberec bude bodovat naplno. I pro mě byla ovšem překvapením konečná remíza. Kladno získává postupně bod po bodu, ale celkem pravidelně.
V Mostě slaví první letošní výhru, po reprezentační pauze k dobru hrají navíc další domácí utkání s Brnem. Ovšem v Jablonci asi nečekali takový ligový podzim ani náhodou. Jablonec se po přestávce utká s Baníkem Ostrava, a ten je letos opravdu silný. Baníku evidentně nepomohl pozdější začátek zápasu s Teplicemi, protože nebylo na tribunách evidentně tolik fanoušků, jak bývá na Bazalech zvykem.

Zlín neporazil Olomouc zřejmě jen díky neproměňování šancí, ovšem Olomouc už je v tabulce opět nahoře tak, jak byli fanoušci zvyklí po několik let zpátky. Naše mužstvo přivezlo tři veledůležité body z hřiště Bohemians 1905, a i když lze říci, že jsme měli kus štěstí, tak si troufnu říci, že jsme v neděli byli lepším týmem. Bohemians vsadili na svoji typickou tvrdou, ale fér hru, což jsme očekávali.

Plzeň vyhrála nad Viktorkou Žižkov, dva góly dal Fillo, který roste v opravdu ve výborného fotbalistu, což ukázal už v létě na šampionátu. Myslím si, že v Plzni to pro hráče jeho typu už bude málo.
Boleslav jednoznačně vyhrála v Brně, což je pro mě osobně překvapení. Čekal jsem vyrovnaný zápas a možná i to byl vyrovnaný zápas, ale výsledek hovoří jednoznačně, navíc se Boleslav pěkně rozjela. V Brně asi zavládlo zklamání, protože chtěli hrát na přední přícky v letošním ročníku, a i touto prohrou se jim čelo vzdaluje. Po reprezentační přestavce hraje Brno v Mostě a ani tam je nečeká lehký soupeř.

Slavia vyhrála derby podle mě zaslouženě a potvrdila, že hraje nejlepší fotbal v současnosti u nás. Jestli zápas ovlivnilo vyloučení Horvátha, těžko hodnotit. Zřejmě ano, ale to není problém Slavie, ta hrála svoji typickou hru a těžko by Sparta otáčela výsledek i kdyby zůstala celý zápas v jedenácti.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články