Zpět na » Synot liga » Brno - Boleslav 0:3 (0:1)

Synot liga - Brno - Boleslav 0:3 (0:1)

0

09.10. - Ve výborných výkonech pokračují fotbalisté Mladé Boleslavi, kteří zvítězili včera v Brně 3:0. Přitom doposavaď v jihomoravské metropoli neuhráli za tři sezony ani jeden bod.

Boleslav do Brna přijela pozitivně naladěna výhrou v Palermu, v zápase s od úvodu oboustraně vedenou ofenzivní hrou se gólově prosadil na konci prvního poločasu Sedláček, ve druhé půli přidali branky Mendy a Rajnoch.

Branky: 42. Sedláček, 52. A. Mendy, 86. Rajnoch. Rozhodčí: Matějek - Wilczek, Gallo. ŽK: Pavlík - Sedláček, Kysela, A. Mendy. Diváci: 4455.

Brno: Lejsal - Kubáň (60. T. Došek), Trousil, Pavlík, Siegl - Kalouda, Holek, Polách, Střeštík - Pacanda (72. Okleštěk), Wagner (57. A. Besta). Trenér: Uličný.
M. Boleslav: Miller - Voříšek, Rolko, Kopic - Sedláček, Rajnoch, Hrdlička, Kalina (75. Holub)- Kysela (86. Vaněček), A. Mendy, Táborský (26. Poláček). Trenér: Ĺ časný.