Zpět na » Synot liga » Zápisníček Josefa Kubáska, 10. kolo

Synot liga - Zápisníček Josefa Kubáska, 10. kolo

0

09.10. - V desátém kole remizoval Sokolov v Praze na Strahově s Krčí 1:1 a tento zápas vám přinášíme pohledem brankáře Sokolova Josefa Kubáska.

Dobrý den, 10.kolo II ligy Nás tedy Sokolov zavedlo na Strahovský stadion kde domácí zápasy hraje pražská Krč,protože domácí stadion nevyhovuje požadavkům ČMFS. Výkop začal v sobotu 10.15.Na začátku jsme byli aktivnějším mužstvem a v 11.minute se nám podařilo vstřelit hezkou branku,o kterou se vstřelil Barvi (Honza Bauer) .

Do 30.minuty jsme byli lepším mužstvem a vypracovali jsme si několik příležitostí,ale bohužel se nám je nepodařilo proměnit. Od 30minuty se začala hra vyrovnávat a i souper mel několik slibných situaci,ale do kabin jsme odcházeli za příznivého výsledku pro nám 0:1.Po změně stran byla hra velmi vyrovnaná, ale my jsem si opět vypracovali několik slibných příležitosti,ale bohužel jsme nevstřelili druhy uklidňující gól. Ale i souper mel několik zajímavých závarů před naší brankou.

V 85.minute následoval trest za naše neproměněné příležitosti a domácí hráč Matějka vstřelil vyrovnávací branku 1:1.V samotném závěru utkáni jsme mohli i o remizu přijít. Domácí hrozili nebezpečnými standardními situacemi,ale nám se je podařilo odvrátí. Konečný stav 1:1. Pro nás je to škoda,protože jsme měli dat druhou branku a byl klid to se nám nepodařilo a přišel trest. Za naší pasivní hru poslednich 30minutach.