Zpět na » Synot liga » Jarolím: Budeme chtít vyhrát

Synot liga - Jarolím: Budeme chtít vyhrát

Jarolím: Budeme chtít vyhrát © slavia.cz - Trenér Slavie Karel Jarolím

0

Líbilo se

28.03. - DERBY: V pondělí nás čeká zápas roku. Zápas, který velmi napoví o mistrovských ambicích největších rivalů. Utkání mezi domácí Slávií a hostující Spartou přinese vrchol letošní sezóny. Dnes jsme se podívali na situaci vedoucího celku Gambrinus ligy - Slavie.

„Očekávám, že utkání bude mít dobrou diváckou kulisu a bude k vidění dobrý fotbal. Jsme „doma“, budeme chtít vyhrát, stejně jako Sparta, takže z toho může vzejít pohledné utkání,“ láká fanoušky trenér sešívaných Karel Jarolím, který bude tradičně postrádat Šmicera, Šventa, Šenkeříka, Jandu, ale také vykartovaného kapitána Brabce a mladého útočníka Blažka.

„Uděláme vše pro to, abychom vyhráli a upevnili si vedení v tabulce. Není to ale poslední zápas ligy, zbývá sedm kol. Ale toto utkání by mohlo hodně napovědět,“ připomněl Jarolím dvoubodový náskok jeho týmu. Slavia na podzim vyhrála na Letné zaslouženě 2:0, kdy se trefili Pudil a Šenkeřík. „Všichni se těšíme a věříme, že bude dobrá divácká kulisa a že vyhrajeme,“ doufají slávisté.

Ale utkání nebude pro červeno-bílé procházkou růžovým sadem. Sparta má na jaře formu a gólově ji táhne zejména Miroslav Slepička. „Nijak speciálně se na Miroslava Slepičku nepřipravujeme, ale určitě má formu. Sparta má více nebezpečných hráčů, na které si budeme dávat pozor, musíme to spíše brát jako celek,“ odhalil Martin Latka, který zřejmě převezme od Ericha Brabce kapitánskou pásku.

Strahov přivítá derby zřejmě naposledy. Slavia se v květnu stěhuje do Edenu. „Neuvědomuji si, že je to poslední derby na Strahově. Čeká nás Sparta, je jedno, jestli je to Strahov nebo Eden. Očekávám bouřlivou atmosféru, která nám může pomoct k vynikajícímu výkonu. Hrajeme doma, tady neprohráváme, i v tomto utkání to musíme potvrdit," uvedl slávistický brankář Martin Vaniak.

Zápas však nezačne až v pondělí odpoledne, nýbrž již při obědě. Zástupci managementu obou klubů mají v plánu slavnostní oběd. Tato akce má být důkazem toho, že si všichni přejí, aby se derby odehrálo ve sportovním a korektním duchu. Čestnými hosty Slavie budou děti z dětského domova Racek v Benešově. Chystá se také jejich setkání s hráči A týmu.

Kam dál?

Michal Kepl / FotbalPortal.cz, Slavia.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Modrak - 28.03. Odpovědět

SLAVIE do toho da SRDCE a NAMISTROVANA SPARTA bude mit velkej problem Smajlík 7 Smajlík 17 Smajlík 18

Modrak
Tonny - 27.03. Odpovědět

vyhraje slavie i kdyz sem banikovec Smajlík 2

Tonny
Lord - 27.03. Odpovědět

Und Michal ist SPARTA Smajlík 4

Lord
Mattess - 27.03. Odpovědět

Pane Jarolíme,dekuji vám za dobře odváděnou práci ve Slavii a doufám že dovedete slavii k titulu,věřím vá a uznávám vás!!Karel is Slavia!!

Mattess

Myslim, že mu můžeš klidně tykat páč ta tenhle web asi nezavítá Smajlík 2 Smajlík 7

Mr. Chelsea
Mattess - 28.03. Odpovědět

Pravda,ale stejně.....

Mattess

slavia vyhraje 3:1

TomasBill
Lord - 27.03. Odpovědět

a pak kdo má zkurvený fans , který jenom nadávaj

Lord
Mattess - 27.03. Odpovědět

Hej Irku,tohle není nadávka ale hec Smajlík 7

Mattess

Hec možná, ale blbej...

Mr. Chelsea
Mattess - 27.03. Odpovědět

Smrt Spartě

Mattess
Lord - 27.03. Odpovědět

AHA...ja mysles ze nechtej vyhrat Smajlík 6

Lord
Mattess - 27.03. Odpovědět

Zdravim,sparťane Smajlík 5

Mattess
Pepa07 - 27.03. Odpovědět

Chtěl bych koupit 2 lístky na derby, je jedno kam. Max dám za jeden lístek 300kč. Dík! Obracejte se na číslo 605303972. Dojedu si pro ně kamkoliv. A nebo email pepa91cerny@centrum.cz Smajlík 16

Pepa07
Reklama
Anketa

Komu budete v pondělí fandit?

Slavii (70)

Slavii 68,6%

Spartě (32)

Spartě 31,4%
Celkový počet hlasů: 102
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články