Zpět na » Synot liga » Boleslav zaplatí 400 000 Kč

Synot liga - Boleslav zaplatí 400 000 Kč

Boleslav zaplatí 400 000 Kč © - Hráči Mladé Boleslavi

0

Líbilo se

27.03. - AKTUALIZOVÁNO Dnešní očekávané zasedání disciplinární komise ČMFS udělilo fotbalovému klubu z Mladé Boleslavi čtyřsettisícovou pokutu. Středočeši jsou tak potrestáni za chování svého klubového šéfa Josefa Dufka v zápase se Spartou.

V tomtéž utkání byl potrestán i Zdeněk Ščasný. Ten byl na konci prvního poločasu potřetí v sezóně vykázán na tribunu. Nyní už bývalý trenér Boleslavi bude muset zaplatit 150 000 Kč. Předtím již od komise obdržel také finanční tresty nejprve 30 000 Kč a pak dokonce 100 000 Kč.


Vykázán pak byl ještě v Poháru UEFA, v Palermu. Disciplinárka evropské fotbalové federace se s ním na rozdíl od té naší nemazala. Tenkrát obdržel rovnou jeden zápas natvrdo. Jen pro srovnání, trenér Plzně Stanislav Levý musel ve Zlíně také poprvé v sezóně sledovat svůj tým jen z tribuny, ale plzeňský trenér dostal rovnou stop, a to hned na dva zápasy.


Dále pak klub FK Mladá Boleslav dostal pokutu 400 000 za napadení delegáta zápasu jejím šéfem Josefem Dufkem. Klub je potrestán proto, že boleslavský funkcionář přirozeně nebyl uveden v zápise o utkání (tzn. nebyl vyloučen ani vykázán). Je to spíše pochybení hlavního pořadatele.


Podle zápisu měl Dufek na tribuně několikrát delegáta utkání udeřit otevřenou dlaní do zad a přitom použít nejhrubší nadávky. Protistrana samozřejmě říká něco jiného, více v jejím prohlášení, které si můžete přečíst ZDE.


Jan Rajnoch, který byl v inkriminovaném utkání vyloučen, byl potrestán už před týdnem. Za vyloučení dostal jednozápasovou podmínku, za nakopnutí kapitánské pásky tři měsíce stop v této funkci a za kritiku rozhodčích tradičními padesáti tisíci Kč.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wl@$t!k - 27.03. Odpovědět

achjo, nemam slov Smajlík 11

Wl@$t!k

nedostanu pokutu

 reading
kumbi - 27.03. Odpovědět

tak takhle se ve fotbale vydělává Smajlík 3 stačí pár pokut a je na nový auto Smajlík 3

kumbi
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články