Zpět na » Synot liga » Na derby bude vyprodáno!

Synot liga - Na derby bude vyprodáno!

Na derby bude vyprodáno! © slavia.cz - Slávističtí fanoušci

0

Líbilo se

27.03. - DERBY: Zápas jara se blíží. Derby Slavia - Sparta je na programu už v pondělí a podle všeho ho bude sledovat vyprodaný stadion.

Poslední vstupenky ze strahovského předprodeje už zmizely. Kdo ale ještě nemá lístek, nemusí smutnit. Pár „lupenů“ je ještě k dispozici v partnerských prodejnách Slavie.


Plný dům sledoval souboj těchto odvěkých rivalů i na podzim. Na Letné se tenkrát tísnilo 20565 fanoušků. Tentokrát však bude návštěva o něco nižší, protože Strahov má zhruba o dva tisíce menší kapacitu.


Na derby jsou připravena mimořádná bezpečnostní opatření. „Slavia nepodceňuje informace o tom, že jistí jednotlivci mají v plánu demolovat strahovský stadion zřejmě pod dojmem toho, že se na Strahově hraje derby naposledy,“ uvedl pro oficiální stránky Slavie manažer pro komunikaci Ondřej Zlámal.


„Pro takový případ jsou připravena rázná opatření - v případě nutnosti hrozí přerušení utkání a vyklizení příslušného sektoru, až pak bude hra pokračovat. Slavia věří, že zvítězí zdravý rozum a všechny souboje se odehrají pouze na trávníku,“ dodal.


Dopravní podnik hlavního města Prahy chystá na toto utkání posílené spoje. Fanoušci by se tak měli dostat na Strahov bez problémů. Slavia ale upozorňuje všechny příznivce, aby přišli v dostatečném časovém předstihu. Chystají se totiž důkladné kontroly, které mají předejít jakýmkoli nepříjemnostem.


Všeobecně se předpokládá, že vítěz tohoto souboje se výrazně přiblíží k titulu. Je pravda, že tento zápas bude hodně důležitý, ale určitě ne rozhodující. Oba kluby pak ještě čeká totiž sedm zápasů a to je ještě hodně dlouhá doba.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz, slavia.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

SKS Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17

stridacka
Preca - 28.03. Odpovědět

SSSSSSLLLLLLAAAAAAVVVVVVIIIIIIEEEEE EEEEEE Smajlík 17 Smajlík 17

Preca
pinta - 27.03. Odpovědět

Víte co je smutné? Že se musí psát o tom, že naše nejslavnější bude vyprodané. Vždyť by to měla být samozřejmost, když někteří rádi prohlašují, jak má Slavia a Sparta nejvíc fanoušků. Neříkám, že to je můj názor. Ale být rádi, že je vyprodaný dvacetitisícový stadion pro utkání pražkých "S" je i pro mě trochu srandovní??!!

pinta
pinta - 27.03. Odpovědět

poznámka pod čarou: ty otazníky tam nemají být Smajlík 3

pinta
jirka66 - 30.03. Odpovědět

máš recht...tam by mělo dalších 20 000 lidí brečet, že na ně nezbyla vstupenka...jinak slávka vyhraje Smajlík 17

jirka66
Pepa07 - 27.03. Odpovědět

Chtěl bych koupit 2 lístky na derby, je jedno kam. Max dám za jeden lístek 300kč. Dík! Obracejte se na číslo 605303972. Dojedu si pro ně kamkoliv. A nebo email pepa91cerny@centrum.cz Smajlík 16

Pepa07

Jen pro tvé info, ti ehm Slavisti prodávaj lupeny kolem 300kč, sám jsem scháněl a ta pálka co za to chtěj mě znechutila. Smajlík 15

Petr Pánek
- 27.03. Odpovědět

Slavia vyhraje

arsenal - 27.03. Odpovědět

to bude fanusikov jak hrom Smajlík 16

arsenal
PiotrIV - 27.03. Odpovědět

anoo, match sezóny..., tipuju 2-1(Černý to dvakrát nacentruje Střihavkovi na palici a na druhé straně Slepice ve schrumáži dá góla...) jinak pěkně hnusnej fotbal,

PiotrIV
Mattess - 27.03. Odpovědět

Nejsi z Brna? Smajlík 7

Mattess
- 27.03. Odpovědět

Uz se tešim az "zničime" Strahov Smajlík 7 Jj taky tam budu Smajlík 2

Mattess - 27.03. Odpovědět

Klidně ho zničte,nás nezníčíte Smajlík 7 !!

Mattess

budu tam ... ACS ACS Smajlík 17

RossoneroACM

budu tam... SKS SKS

koscheen
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články