Zpět na » Synot liga » Hodnocení 22. kola Gambrinus ligy

Synot liga - Hodnocení 22. kola Gambrinus ligy

Hodnocení 22. kola Gambrinus ligy © -

1

Líbilo se

24.03. - FotbalPortal.cz volil tým kola, hráče, zajímavost, gól a samozřejmě sestavu kola.

Tým kola: FK Teplice
Severočeský klub se zvedá, což potvrdil velmi dobrým výkonem na hřišti trápící se Plzně. Obrana Teplic pracovala spolehlivě a soupeře nepouštěla do větších příležitostí. Když k tomu Tepličtí přidali své ofenzivní schopnosti, znamenalo to dva góly v síti domácích. Trefili se Lukáš a Rosa.

Hráč kola: Václav Svěrkoš

Útočník Baníku měl jednozápasový distanc a proti Žižkovu ukázal, jakou má chuť hrát. Celý zápas zlobil obranu pražského týmu a byl i produktivní. Dal dva góly a na jeden přihrál spoluhráči Rajtoralovi, i když mohl sám ve výhodné pozici zakončovat.

Zajímavost kola: Vedoucí pětka nedostala gól
Týmy Slavia, Sparta, Teplice, Baník a Brno prokázaly dobrou defenzivu, čímž ukázaly, co je jedna z příčin, proč jsou na prvních pěti místěch. První čtyři kluby daly v zápase minimálně gól, a tak se radovaly z vítězství. Hůře na to je Brno, pro kterého je remíza doma s Kladnem zbytečnou ztrátou.

Gól kola: Goce Toleski
Slávistický fotbalista rozhodl na podmáčeném hřišti pěkným gólem. Po přihrávce Blažka chytře oklamal Zbožínka, prosmýkl se kolem Kroči a poté překonal domácího brankáře Baránka.

Sestava kola: Slavík (Teplice) - Lukáš (Teplice), Webster (Most), Rosa (Teplice), Řezník (Baník) - Rajtoral (Baník), Stožický (Most), Morávek (Bohemians) - Svěrkoš (Baník), Toleski (Slavia), Slepička (Sparta)

Kam dál?

Michal Sitek / redakce GL / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
jaki - 25.03. Odpovědět

tým kola je Slavie,na to pod jakým tlakem a na jakém terénu hrála to zvládla dobře,když jsem vyděl ten terén,tak to ny výhru moc nevypadalo ale nakonec to tam naštestí nádherně padlo Smajlík 1

jaki

To není pravda... Prostě pokud chceš hrát o titul, musíš s tímhle tlakem počítat. A zápas od zápasu ten tlak bude větší a větší, čím víc se bude blížit konec sezony. Proti Zlínu to měla těžké, zvládla to, ale to z ni rozhodně nedělá tým kola. Tím je podle mě Most - i vzhledem k tomu, na jaké byl před třemi koly příčce... a že za poslední tři kola získal 7 bodů. To je třeba o bod více, než třetí Teplice... Smajlík 18

SlaviaTor
centos - 26.03. Odpovědět

Jako vtip dobré.. :)

centos

Tým kola je podle mě prostě Most... Poprvé v sezoně otočil skóre, poprvé dal víc jak dvě branky (naposled loni na jaře doma Brnu, 4:2 - takže po roce víc jak dvě branky no..) a vyplul ze sestupových příček... Jinak s ostatními kategoriemi souhlas...

SlaviaTor
pinta - 25.03. Odpovědět

Tak vidím, že jsou tu negativní komentáře ohledně týmu kola. Ten jsem vybral já, jelikož Teplice předvedly v ambiciózní, byť nyní trápící se Plzni, výborný výkon. Ten předvedl i Baník proti Žižkovu, ale nakonec jsem se těsně rozhodl pro Severočechy.

pinta

most sa zveda a zachrani sa Smajlík 7

 reading
kumbi - 25.03. Odpovědět

hezký ... tak dva hráči Mostu v sestavě kole Smajlík 1 a zaslouženě Smajlík 7 ... ale nechápu proč jsou týmem kola Teplice?

kumbi
Pišta - 25.03. Odpovědět

gol kola dal Stožický

Pišta
McToman - 25.03. Odpovědět

Teplice hrali proti Plzni a to je trosko jinej souper nez Žižkov Smajlík 5

McToman
Messi1 - 24.03. Odpovědět

Tým kola Teplice? Hráč kola je jasný...Svěrkoš....Baník musí asi vyhrát 5:0 se Spartou, aby se stal týmem kola Smajlík 2

Messi1

nechápu proč je v sestavě kola Slavík když neměl jedinej težkej zákrok.

Fk Milan
Usty - 24.03. Odpovědět

gol kola-holub...

Usty
Bejk - 24.03. Odpovědět

gol to byl peknej... ale zase to, co predvedl na tom terenu toleski, to klobouk dolu...

Bejk

Slepica :D to je snad vtip Smajlík 3

jurajsek
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články