Zpět na » Synot liga » Mladá Boleslav vydala prohlášení k dění okolo klubu

Synot liga - Mladá Boleslav vydala prohlášení k dění okolo klubu

Mladá Boleslav vydala prohlášení k dění okolo klubu © -

0

Líbilo se

19.03. - Vedení FK Mladá Boleslav nechce přispívat k šíření hysterie v českém fotbalovém prostředí. S určitými věcmi nelze hnout, s čímž se středočeský klub smířil. Vedení klubu se zároveň omlouvá za některá emocionální vyjádření učiněná po zápase s pražskou Spartou.

Druhý den po utkání zaplnily stránky novin informace a odsouzení Jana Rajnocha za to, že nakopl kapitánskou pásku nebo postěžování si Pavla Horvátha na urážky, které slyšel od několika jedinců v hledišti.

V žádném médiu se naopak neobjevila informace o škodě, kterou způsobili fanoušci Sparty v sektoru hostů a která byla na Městském stadiónu největší za poslední roky. Neobjevila se proto, že Mladá Boleslav na to neupozorňovala a chtěla si tuto nepříjemnost vyřešit v tichosti přímo se Spartou. Tímto způsobem nyní bude klub přistupovat ke všemu. Po zbytek ligového ročníku se žádný ze zástupců vedení klubu nebude vyjadřovat k ničemu. Jediným komunikátorem vůči médiím je Petr Svěcený, ředitel obchodu a komunikace FK Mladá Boleslav.

Dále považujeme za nutné reagovat na titulky a články v některých médiích, které hlásají lež. Není pravda, že by prezident klubu Josef Dufek fyzicky napadl delegáta zápasu pana Veltruského. Pan Dufek, který seděl na tribuně i se svou ženou a dvěma dcerami, nikoho fyzicky nenapadl. Pokud bude toto nařčení vycházející z oficiálního zápisu o utkání i nadále šířeno, bude se Josef Dufek bránit právní cestou. Opět - tuto věc nechceme a nebudeme nijak medializovat.

Kam dál?

Petr Pánek / FotbalPortal.cz, FK Mladá Boleslav

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

bolka je velice divná!

Hannibal Lecter
Ivo17 - 19.03. Odpovědět

mrkni sa najprv jednym ockom na spartu a ked sa ti bude zdat normalna,potom si o tebe nieco budem myslet

Ivo17
Mattess - 19.03. Odpovědět

Bolka je divná Smajlík 5

Mattess
Spirit - 20.03. Odpovědět

Bolka se Ti zda divna? Ty si divnej.... Smajlík 7

Spirit
Reklama
Témata článku
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články