Zpět na » Synot liga » Novým trenérem Boleslavi je Stanner

Synot liga - Novým trenérem Boleslavi je Stanner

Novým trenérem Boleslavi je Stanner © fkmb.cz, ppna.cz - Karel Stanner

0

Líbilo se

18.03. - Karel Stanner se stal novým trenérem Mladé Boleslavi. Ve funkci nahradil Zdeňka Ščasného, který rezignoval na svou funkci.

V Mladé Boleslavi uzavřel smlouvu do konce sezóny. Kontrakt není podmíněný nějakými výsledky. Po sezóně se uvidí, co s ním bude dále. Se Ščasným skončili i Petr Čuhel a Jiří Ryba. Nový trenér si tak bude muset vybrat své nejbližší spolupracovníky.


„Jsem rád, že změna nastala z popudu Zdeňka Ščasného a teprve potom došlo k jednání o jeho nástupci. Naším hlavním cílem jsou lepší výsledky ve zbývajících devíti ligových kolech,“ řekl Stanner pro klubový web. Na dotaz, zda není nervózní z první ligy, odpověděl nevzrušeným hlasem: „Nervózní nejsem.“ Mladá Boleslav pro něj bude první ligovou štací.


Stanner působil jako aktivní hráč především v Turnově v době jeho nejslavnější druholigové éry. V trenérské kariéře dělal asistenta trenérovi Škorpilovi v tehdy prvoligovém Hradci Králové, hlavním koučem byl pak v Chrudimi, která tehdy hrála druhou ligu, a naposledy trénoval béčko Mladé Boleslavi.


V loňské sezóně vytáhl boleslavskou juniorku ze dna tabulky až na páté místo. A pátá příčka patří rezervnímu týmu i po podzimní části. Do středočeského klubu přišel v roce 2005. Zdejší prostředí tak zná velmi dobře a to by měla být jeho výhoda. Mladá Boleslav je v současné době na osmém místě a k pohárovým příčkám má daleko, z domácího poháru už také vypadla, takže závěr sezóny může odehrát v klidu.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz, fkmb.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Mattess - 19.03. Odpovědět

Neznám

Mattess

Stanner ich prebudi a zase budu vyhravat Smajlík 9

 reading
Wl@$t!k - 18.03. Odpovědět

ano, přeji aby se vám dařilo a at tým trochu probudíte, protože po odchodu Pecky, Kuliče a Matějovskýho hrajeme pěkný hovno.Jelikož se Pecka vrátí, tak aspon to Smajlík 1 .

Wl@$t!k

Hodne stesti pane Stannner Smajlík 7

FKMB, Blackburn, Valencia <3
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články